Bebeğim emerken ses çıkarıyor

guzelanne51

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2024
21
-2
22
Kızlar üç aylık bebeğim emerken cık cık sesler çıkarıyor başına gelen var mı neden öyle oluyor ses normal mi??

Benimkiler de öyle sesler çıkarıyordu ama hiç merak etmemiştim normal mi anormal mi diye 😂😂

Hic daha once bebek emerken gormediniz mi gayet normal birsey bu. Benim cocugum yok ama ben bile biliyorum

Saçmalama normal emme sesini biliyorum iki çocuk annesiyim her emzirişimde oluyor bu ses sanki damağında bi problem var gibi

🤦 Doktora götürün o zaman. Cık cık bizim dilimizde emme sesi. Farklı ses çıkartıyor derseniz memeyi kavrayamamıştır , ağız yapısına uygun değildir gibi fikirler gelir ama

Kızlar üç aylık bebeğim emerken cık cık sesler çıkarıyor başına gelen var mı neden öyle oluyor ses normal mi??
Yorumları okuyunca üzüldüm. İki çocuk annesiyim dediğiniz halde sizi yadırgamışlar. Gelelim soruya . Aşırı gazı oluyor mu ? Emerken zorlanıyor mu ? Dil bağı olabilir bebeğin , memeyi tam tutamiyordur doğru emzirmek için iyi tutması lazım. Ağzında pamukçuk olabilir . Emzik biberon alıştı ise ağzının ucuna getiriyordur memeyi . Benim bildiklerim bunlar.

Umarım faydalı olmuşumdur

Normaldir benimkilerde öyleydi, ilk çocugumda sütüm boldu zorlanıyordu,emerken boğazında bisey varmış gibi boğulacak sanırdım

Yorumları okuyunca üzüldüm. İki çocuk annesiyim dediğiniz halde sizi yadırgamışlar. Gelelim soruya . Aşırı gazı oluyor mu ? Emerken zorlanıyor mu ? Dil bağı olabilir bebeğin , memeyi tam tutamiyordur doğru emzirmek için iyi tutması lazım. Ağzında pamukçuk olabilir . Emzik biberon alıştı ise ağzının ucuna getiriyordur memeyi . Benim bildiklerim bunlar.

Umarım faydalı olmuşumdur
Burdaki çoğu hanım konuşmak için konuşuyor zaten.hastaneye götürcem aklımda soru işareti kalmaması için Allah herkesi kalbi temiz insanlarla karşılaştırsın sağolun yorumunuz için

X