Bebeğim emmiyor lütfen yardım

Memeyi kavramasında sağlıksal açıdan bir problem yok çok şükür ama benim meme ucum çok yok o da biraz zorluyor sanırım aslında önemli olan kahverengi kısım orayı komple alması lazım zaten ucunu emmeyecek diyorlar ama memeyi tuttuktan sonra bir kaç kez emiyor sonra durduğunda meme ağzından kayıyor hemen sonra da geri tutmuyor memeyi ağlamaya başlıyor o yüzden ben de silikon uç denemeyi düşünüyorum inşallah yarın çok zorlanmayız herkesin önerdiği gibi çok temas etmeye çalışıcam bir de karnı tokken de memeyi vermeyi deniycem açken çok sabırsız olup hemen ağlıyor çünkü
Ayyy bakın siddetle silikonu önermiyorum. Benimde göğus ucum aşırı ufakti bu yüzden silikon aldırdı hastane. 2 ay ne eziyetler çektim. Silikon güçlü emen sütü iyi gelenler için iyi gibi geliyor bana. Benim sutumde azdı bebeğimin ağzına silikon büyük geliyordu emip sütü çıkarana kadar minik kuşum yoruluyordu üstüne bide hava yuttuğu için ekstra gaz problemi yaşıyorduk çok zor zamanlar yaşadım inanın..

Ben tuttururken şöyle bisey denedim üç beş gün çok uğraştım ama oldu. Ne kadar doğru onu bilemicem ama deneyin isterseniz. Bebeğimi yatağın kenarına doğru yatırdım göğsümün kahverengi kısmını iki tarafa doğru agzina alabileceği şekilde gerdim uç kısmına ağzı gelecek şekilde yerleştiriyordum üzerine doğru eğiliyordum yani bı iki dk böyle emzirmeye çalışıyordum sonra kucağıma alıp öyle tutturuyordum. Cidden göğüs ucu hiç önemli değil önemli olan kavrayıp bırakmamaları. 1 aydır normal emzirebiliyorum hala ağzından kayıp çıktığı oluyor ama ilk zaman ki eziyetin yanında hiç bişey ..

X