Bebeğim geceleri uyumuyor acil yardım

Benim bebeğim hiç uyumamaya başladı hem gece hem gündüz uyumuyor ne yapacağımı şaşırdım 25 günlük bebeğim
Benimde önceden 2 saat uyurdu şimdi yarım saat uykuda dursa şükredecez. Gaz sancıları da başladı Allah yardımcımız olsun

Merhaba gece gündüzü siz ogreteceksiniz aksam 7den sonra asamali karartma yapin evde 9 da tamamen karartin uyusun uyumasin gündüzde aksine hep bi ses ve ışık olsun

Muhtemelen doymuyor çişlı bez sayısı kaç? Gaz masaji yapip damla vs kullaniyor musunuz
Sütüm var çok şükür doyuyor kilo alımı iyi. Gaz damlası kullanıyorum 3 gündür başladık.
Çişli bez sayısı tam saymadım ama en az 10 kere değiştiriyoruz günde

Hayırlı olsun bebeğiniz Saglıcakla analı babalı buyutun Insallah. Gece ile gunduz ayrımı yapamaz henüz.40 a dogru hafiften alışmaya baslar inşallah sonra sonra değişim sizi bile şaşırtacak rahatlayacaksınız..Aslında doymuyorda olabılır. Ama bence ilk soylediğim sebep.. Cok normal merak etmeyin

Gaz masajı nasıl yapayım ?
Merhaha ayak tabanina yapilan gaz masaji videolari var belli noktalara basitiriyorsunuz asiri rahatlatiyor birde gazi beslenmeden hemen sonra cikarin ki kolay ciksin yuz ustu omzunuza alin abuc iciyle pat pat seklinde
Ayrica yine ayaklara bisiklet cevirme hareketi yaptirin düzenli
Ilik dus ardindan yaparsaniz bu nasajlari daha etkilidir
Gaz damlasi da 10 gune kadar etkisini gostermeli yoksa degistirin bize bi tek zinco yaramisti

Merhaba, normal eğer bir sıkıntısi gözükmüyorsa. Zamanla uyku düzeni oturacak. Gece, gunduz döngüsü şuanda yok. Ayrıca gunduz cok uyursa gece az uyur. Gunduz özellikle aksam uzun süre uyanık tutmaya çalışın diyeceğim ancak çok küçük. Sabırlı olun inanın hepimiz yaşıyoruz hemen hemen bu uyku sorununu. Zamanla düzelecek hersey

Dediklerinizi uygulayacam çok teşekkür ederim

İnşallah çok teşekkür ederim

Bizde farklı değiliz oglum 2 yasina kadar bütün gece aglıyor du bende gel sallıyordum durunca yine başlardı ağlamaya sonra düzeldi. Şimdi kızım 2. 5 aylık ağlamıyor oyle ama gunduz cok uyuyor gece 12 1 olunca uyanıp sabah 4 yada 6 arası uyuyor napalım idare edıcez alışacaklar düzene girecekler canları sagolsun

Benim kızım da sizinki gibiydi hep 12-5 arası uyumazdı sonra uyuyakalırdı. 5 ayına kadar böyle devam etti. Bende mecbur kızıma ayak uydurdum. Zorlamadım yapacak birşey yoktu. Çünkü ne yaptıysam olmadı uyutamadım. 5 aydan sonra kendş kendine gece uykuya dalna saatleri geri çekilmeye başlandı. 5-4-3-2 derken 10a kadar geriledi ama hiçbişiy yapmadım. Şuan 8 yaşında ve hala gece uykularını sevmiyor. Zorla yatırmasam yatağına asla yatmaz, uyuyakalmaz, asla uykum geldi demez. İnşallah sizinki düzelşr bir süre kendinizi bebeğinize göre ayarlayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…