Bebeğim için 16 tane Yasin süresi okumam kaldı Allah rızası için yardım edin. Rabbim yardım eden dostlara 2 cihanda da dert tasa göstermesin amin 🙏🏻

yasayipgorelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.087
1.083
Arkadaşlar tüp bebekler de dahil bir çok şey yaptırdım çocuk için 5 senedir 😔 2 kere kaybımız oldu 😢
şimdi tuttu ama beta yavaş ilerliyor diş gebelik olabilir dedi 😢 yıkıldım perisanim 😢

Allah rızası için dua eksiğim kaldı yarın sabah 9da muayenem var ondan önce bitmesi lazımmış.

41 tane okunması lazımmis 25 tane okundu kaldı “”16 tane Yasin suresine ihtiyacım var””

Ne olur okuyan sayısı ile okudum yazsın kanamam var hepsini tek başıma bitiremeyeceğim gibi 😢

Arkadaşlar tüp bebekler de dahil bir çok şey yaptırdım çocuk için 5 senedir 😔 2 kere kaybımız oldu 😢
şimdi tuttu ama beta yavaş ilerliyor diş gebelik olabilir dedi 😢 yıkıldım perisanim 😢

Allah rızası için dua eksiğim kaldı yarın sabah 9da muayenem var ondan önce bitmesi lazımmış.

41 tane okunması lazımmis 25 tane okundu kaldı “”16 tane Yasin suresine ihtiyacım var””

Ne olur okuyan sayısı ile okudum yazsın kanamam var hepsini tek başıma bitiremeyeceğim gibi 😢
Kaldı 15 🙏🏻

amin canım rabbim banada nasip etsin dua eder misin benim içinde
rabbim bu nurlu günlerin hürmetine tez vakitte hayırlı evlatlar nasip etsin aminnnnnnnn 🙏🏻

Bende suan tedavi surecindeyim lutfen sizde dualariniza benide katin . Bende okurum 1 tane 🥰 Bende cok dua bekledim kimseyi bulamadigim oldu konuyu görünce hemen girdim.
Rabbim saglikla mutlulukla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah amin insallah umduğunuzdan bile güzel geçer her şey 🌸

Kaldı 12 🙏🏻

X