Çocuk Hastalıkları Bebeğim Kabız ve Durmuyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Bence fitilden once 1, 2 cay kadigi zeytin yagi icir hem dogal hem besler yine gecmezse fitili butun degil bolde yap cunku bebisin cok kucuk. Gecmis olsun

Bitkisel şuruplar var kabızlık,gaz sancısı vb durumların giderilmesine yardımci oluyor,düzenli kullanımda işe yarıyor.
Ben hastaneden çıkmadan çocuk doktoru bir liste vermisti bulundurun diye,pişik kreminden,göğüs ucu kremine,süt coğaltıcı çaya kadar. Kızım 1 aylıkken şurubu kullanmaya baslamıstım hiç gaz sancısı,kabızlık çekmedi diyebilirim. Eczaneye sorun isterseniz.

Doktor verdi zaten ben ilk oglumdada kullandim ikincisindede acile gttik verdiler.
Ben ilk defa duyuyorum fitilden moraran cocuk onda baska bisi olmasin.
Daha hic bi doktorun fitile karsi ciktini duymadim daha 2 gn önce acilde doktor damla yazdi ordan btane fitil verdi koyduk rahatladi cocuk .
Bizimkide doktor canim :KK66:
Bakın ben ne diyorum doktor gözetiminde versinler diyorum. Ama doktor alın eczaneden kendiniz yapın diyorsa yapmasınlar diyorum.

Bakın ben ne diyorum doktor gözetiminde versinler diyorum. Ama doktor alın eczaneden kendiniz yapın diyorsa yapmasınlar diyorum.

Niye.o gün hastanede doktor bze verdi yapin gidin dedi.
Kendim yaptm doktor cikmis gtmisti bile
Bence siz abartiyosunuz biraz her doktorun verdigi ilaci seyi doktorun yanina gidipde mi iciricez
Fitil surup vs ne farkeder.
Herkesin kendi fikri kendi fikrinizi sunabilirsiniz ama buda.benim fikrim :KK66:
Sakinan göze cöp batarmis rabbime skür ben okdr ftilde koydum surupda verdm bi zarrindan cok cok faydasini grdum sizin o fitilden morarmis dedgnzde sasirtiici
Öyle olsa doktor verip kullanin demez zaten .
Herkesin fikrini sunma òzgürlügü var fikrimw katilmiyosaniz yorumda yapmaz kendi yorumunuzu yaparsiniz bukdr basit..

Niye.o gün hastanede doktor bze verdi yapin gidin dedi.
Kendim yaptm doktor cikmis gtmisti bile
Bence siz abartiyosunuz biraz her doktorun verdigi ilaci seyi doktorun yanina gidipde mi iciricez
Fitil surup vs ne farkeder.
Herkesin kendi fikri kendi fikrinizi sunabilirsiniz ama buda.benim fikrim :KK66:
Sakinan göze cöp batarmis rabbime skür ben okdr ftilde koydum surupda verdm bi zarrindan cok cok faydasini grdum sizin o fitilden morarmis dedgnzde sasirtiici
Öyle olsa doktor verip kullanin demez zaten .
Herkesin fikrini sunma òzgürlügü var fikrimw katilmiyosaniz yorumda yapmaz kendi yorumunuzu yaparsiniz bukdr basit..
Valla benim dayım ve dayımın kızı çocuk doktoru.arkadaşım aile hekimi hadi kendi doktorumuzu geçtim onlarda fitilin alerjik reaksiyona çok müsait bir ilaç olduğunu ve ilk 4-5 kullanımda doktor kontrolünde olması gerektiğini söylüyor. Bahsettiğimiz Bebek henüz 43 günlük bilmem farkında mısınız. Ben her ilacı gidip doktorun yanında içirsin de demedim. Çevremde bu kadar bilgili insan bunu söylüyorsa bi bildikleri vardır. Sonucta sizin çocuklarınız bi genelleme oluşturmaz oluştursa bile istisna durumlar da can söz konusuysa önemlidir

Valla benim dayım ve dayımın kızı çocuk doktoru.arkadaşım aile hekimi hadi kendi doktorumuzu geçtim onlarda fitilin alerjik reaksiyona çok müsait bir ilaç olduğunu ve ilk 4-5 kullanımda doktor kontrolünde olması gerektiğini söylüyor. Bahsettiğimiz Bebek henüz 43 günlük bilmem farkında mısınız. Ben her ilacı gidip doktorun yanında içirsin de demedim. Çevremde bu kadar bilgili insan bunu söylüyorsa bi bildikleri vardır. Sonucta sizin çocuklarınız bi genelleme oluşturmaz oluştursa bile istisna durumlar da can söz konusuysa önemlidir

Benim bebegimde 2 aylik canim.
Doktor tanidiklara gelicek olursak komsum Doktor.
Hem kendi doktorum hem acil doktoru önerdi.
Ayriyetten sehir disindayken gttigm hastanedede ftil verdiler.
Akrabamizdan biri eczaci
Ayrica ablamda hemsire.
Ben kendi cocuklarima kullandigimi hatta kardesimede annem bebekliginden bu yana kullandigni gördm kendimde cevremde dahil olmak üzere bi zarari grmedm tabikide bi can söz konusu ama ben kalkipta olmayacak bisey söylemedim
Dikkatiniizi cekerim ki arkadasa da doktor fitil vermis kullanmasi icin.
Bende kendim kullandimi ve memnun kaldmi cocugun rahataldigini belirttim.
Benm tecrübem benim fikrim az önceki mesajimda yazdigim gibi fikrim size uymadiysa dikkate almayip kendi fikrinizi sunarsiniz konuyu ben acmadim.
Benim konumda degil bana yazip durmanizi gerektircek bi durumda yok ortada.
Benm fikrim hala ayni ablam olsun komsum olsun annem olsun kendim olayim cevremde dahil fitilin zararini degil hep yararini gördk.istemeyen kullanmaZ
Doktor önerdiyse benm icin önemlidir.
Herkes istedgni yapmakta özgür.
Benm gttgm doktorlar öyle bseyden bahsetmedi ben hala daha kullaniyorum ve memnunm size önermedilerse kullanmayin madem.
Dahada yazmazsaniz sevinirim konu farkli noktalalra gtmeye basladi.
Herkes istedgni yapablr bende istedim fikri söyleyebilirim siz buna müdahale edemezsiniz.
Beni dinlemek zorunda degil kimse dikkate almayin almak isteyn alir istemeyen almaz.
Sadece arkds kullanip kullanmamakta kararsizdi doktorun önermesi halinde bile.
Ben memnun oldmu dile getrdm siz olmadgnzii birakin karsidaki insn krar versin napacagina..

X