Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Bebegim kilolu mu

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

Dyguoj

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2019
51
22
28
7 aylık bebegim var. Erkek. Boy 72 cm kilo 8250 geldi. Doktorumuz bi hayli gürbüz dedi endişeliyim.

7 aylık bebegim var. Erkek. Boy 72 cm kilo 8250 geldi. Doktorumuz bi hayli gürbüz dedi endişeliyim.
Ortalama kilo neden doktorunuz cok kilolu gibi bi ithamda bulundu acaba🤔 ne ust ne alt sinir endiselenecek bisi yok yani

Benim bebeğim daha 3 aylık bile değil 7.5 kg 😲😲 2 aylık kontrolünde 6.5 kg di hic oyle bisey demedi doktor. Boyunu bilemiyorum ama tahminime göre en az 65 cm. Bence takmayın kafanıza.
Benim bebeğim de aynı şekilde. Hatta doktor çok güzel kilo alıyor çok iyi dedi. Anne sütü kilosu sorun değilmiş sanırım😌

Benim bebeğim daha 3 aylık bile değil 7.5 kg 😲😲 2 aylık kontrolünde 6.5 kg di hic oyle bisey demedi doktor. Boyunu bilemiyorum ama tahminime göre en az 65 cm. Bence takmayın kafanıza.
Merhaba bizde aynı sebepten muzdaribiz bebeğim biraz kilolu şimdi kilo durumunuz nasıl ? Emekleme yürüme diş çıkarma döneminde gerçekten zayıflıyorlar mi merak ediyorum bilgilendirirseniz çok memnun olurum 😊

Merhaba bizde aynı sebepten muzdaribiz bebeğim biraz kilolu şimdi kilo durumunuz nasıl ? Emekleme yürüme diş çıkarma döneminde gerçekten zayıflıyorlar mi merak ediyorum bilgilendirirseniz çok memnun olurum 😊
Merhaba tabiki bilgilendiririm☺️ Kilo alımı inanılmaz yavaşladı 6. Aydan sonra ek gıda hayatımıza girince sadece aylık 200-300 gram almaya başladı. Şuan 12 kg 16 aylık oğlum. Asla tombul bir bebek değil şimdi eski hallerine bakıp nasıl da şişkoymuş diyoruz😂😂

Bu arada kullanıcı adınıza baktım da bende bir deniz annesiyim😄

X