Bebeğim mememi nasıl tuttu

aysebadee

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2023
357
246
31
Arkadaşlar kısaca anlataym bebeğim doğumdan bir aya kadar meme reddi yaptı denemediğm şey kalmadı şeffaf başlıkla zor tutturdm bazen sağıp verdm stresler gözyaşları büyüklerim doymuyor diye mamayı tıktı çocuğuma hem süt hem mama bebeğin midesini doldurduk sancıdan kıvrandı yani bir ay bana zehirdi mememi nasıl tuttu ona geliyorm önce kakasını yapması gerekiyorki boşluk hissetsin aç hissetsn emsin ve tek çözüm araba atladık arabaya kakasını yaptıktan sonra eşim sürdü ben arkada verdim mememi kızıma tuttu ve deli gibi içti sonrasında evde yine reddetti bir iki araba turu yaptık arabada uyuyakalıp emmediği oldu ama bi baktm evde de tutuyor ve bir günde meseleyi hallettik şimdi iki mememi de tutuyor ve süt miktarm aşırı arttı inşallah her anne tadar bu duyguyu çünkü o kadar zorki bebeğin memeyi tutmaması her kafadan bi ses gelmesi sürekli sağıp vermk sağdığında etrafındakilern baksana zaten sütün yok az geliyor demesi bebeğin ağlamaları yaşayan anneler bilir beni inşallah her bebek tutar kısa dedim uzattm ama çözüm arabada emzirmek

X