Bebek Beslenmesi Bebeğim SMA mama sevmiyor!!

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

sinemmiss1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2014
70
12
34
Arkadaşlar selam,
Eşim marketten aptamil alacağına sma mama almış ama asla içiremiyorum. birazcık içse hemen kusuyor.
başına gelen var mı böyle bir şey?
bu mamanın nesi var içmiyor?

Arkadaşlar selam,
Eşim marketten aptamil alacağına sma mama almış ama asla içiremiyorum. birazcık içse hemen kusuyor.
Mamanın tadı ve kokusu çok kötü neden bilmiyorum. Bize de kayınvalidem getirmişti hediye olarak ama bebeğim kustu, en sonunda çöpe attık mecburen mamayı. Danışma hatlarını aradım hatta sormak için doğru düzgün cevap bile vermediler.

Evet kokulari cok agir olabiliyor :KK43: bana da aptamil cok agir gelmişti resmen balik kokuyor mama :KK43: ama bebegim lıkır lıkır iciyordu kabiz yapmasaydi bi sorun olmazdi :)

Evet kokulari cok agir olabiliyor :KK43: bana da aptamil cok agir gelmişti resmen balik kokuyor mama :KK43: ama bebegim lıkır lıkır iciyordu kabiz yapmasaydi bi sorun olmazdi :)
Evet Aptamil'de de balık yağı olduğu için öyle bir kokusu var ama SMA!nınki bambaşka bir garip. Ben de Aptamil veriyorum kabızlık olmadı hiç, çok da memnunuz ama doktor olursa conformil mamasını kullan demişti. Siz ne kullanıyorsunuz şimdi?

Evet Aptamil'de de balık yağı olduğu için öyle bir kokusu var ama SMA!nınki bambaşka bir garip. Ben de Aptamil veriyorum kabızlık olmadı hiç, çok da memnunuz ama doktor olursa conformil mamasını kullan demişti. Siz ne kullanıyorsunuz şimdi?
Bir suredir golden goat kullaniyorum. Ama o da bikac gundur kusma yapmaya basladi sebebini anlayamadik :KK43: yoksa cok iyi kilo aldi boyu uzadi gelisimine cok fayda sagladi ama birden bire bu kusma baslayinca biraktim. Bebelac gold kullanicam bakalim o nasil gelecek :)

Sma benimkini tikamisti.
Bebelac a gectik.
Sindirilmesi en kolay mamaydi 3 sene kullandik.

Aptamili aile hekimi kullanmayın demisti.
Maalesef GDO oldugunu hekim kendi söyledi.

Bir suredir golden goat kullaniyorum. Ama o da bikac gundur kusma yapmaya basladi sebebini anlayamadik :KK43: yoksa cok iyi kilo aldi boyu uzadi gelisimine cok fayda sagladi ama birden
bire bu kusma baslayinca biraktim. Bebelac gold kullanicam bakalim o nasil gelecek :)
Golden goat'ta ve diğer keçi sütü mamalarında balık yağı olmadığı için beyin gelişimi açısından yetersiz kaır demişti doktorumuz. Bebelac Gold bence de daha iyi olur, inşallah memnun kalırsınız.

Canim aptamil kullanma gdolu ve cok tatlı
Sma güvenilir tadı kötü ama kaliteli bi mama
Çocuğunuz aptamilin tadına alıştığı için icmemistir smayi

Mesela en iyi marka hipp en organik katkı maddesiz
Onunda tadı kötü ama başta ne verirseniz ona alisiyo

Ben bebelac kullanıyorum bebegim suan 9 aylık

Seninki kac aylik anne sütü aliyomu?

Arkadaşlar selam,
sma nın kokusu ağır diye biliyorum o yüzden kusma yapıyor ben ikizlerde anne sütü ile birlikte aptamil kullanıyorum çok şükür başından beri memnun kaldım bence sizde yine aptamil kullanın

Canim aptamil kullanma gdolu ve cok tatlı
Sma güvenilir tadı kötü ama kaliteli bi mama
Çocuğunuz aptamilin tadına alıştığı için icmemistir smayi

Mesela en iyi marka hipp en organik katkı maddesiz
Onunda tadı kötü ama başta ne verirseniz ona alisiyo

Ben bebelac kullanıyorum bebegim suan 9 aylık

Seninki kac aylik anne sütü aliyomu?

Canım Sma'da prebiyotik lif yok o yüzden içeriği eksik bizede doktor prebiyotiklerin çok önemli olduğunu söylemişt. Hippte arsenik 100 katımı ne yüksek çıkmıştı bide nişasta içerdiği için içime sinmemişti. Sözün kısası bizede dr Aptamil önerdi öyle bi tatlılığı yok, sitesindede gdo içermez diye bakanlık raporları var ondan dolayı içim daha rahat. Bebelacta çok iyi bi mama özellikle gold olanını kullananlar çok memnun duyuyorum, hepsi sağlıkla büyüsün miniklerimizin :)

Arkadaşlar selam,
Canım aynı sorun bizde de vardı ağır bir mama ve reflü yapıyor bende ne zaman içirsem ağızından burnunda kusuyordu cok gaz yapıyordu ağlama krizlerine giriyordu öylece attım bir daha vermedim hipp kullandım kilo aldırmadı şimdi aptamil kullanıyorum bazende smilac alıyorum severek içiyor

X