Bebeğim yardim lutfen

Alondraaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2013
461
94
Merhabalar bayanlar bnm skntim su 18 gunluk bebegim. Gazi oluo poposu pisik. Uyandigi zaman durmuo aglio . 5 dk duruosa 20 dk huysuz . gece uykusu iyi ama gunduz sabah 6 dan sonra miz miz oluo nazli kizim. Pisigi icin birsuru krem denedim gecirmedi. Yikiorum havalandiriorum poposunu ama gecmedi . marka belirtmek yasak bezini de degstrdim gne fayda etmedi . napicami sasrdim dogrusu. Idrarini ve kakasini yaparken cok aglio kivranio m
Kipkirmizi oluo elim ayagima dolasio. Napmam lazim tecrubeli anneler fikir verin lutfen

Ozel bezler vardi internette satiliyormus.bir arkadasimin bebegide bu sekilde hep pisik oluyordu oyle gecmisti ama marka vs.hatirlamiyorum

Allah sabir versin.bazi bebekler ne yaparsan yap sancili oluyor zamnla gecer insallah.bol bol nemlendir poposunu ve havalandir

Pişik için:pişik kremlerini kullan sudokrem dene eger onlada gecmesse coresatin pembe krem al mutlaka gecirir
Gaz sancısı için:muhtemelen kolik bir bebek rezene iç 1 cay kasıgıda bebege verenılırsın ben verdım 4 ay boyunca ilaç olarak biogaia gunde 5 damla
Kaka sorunu ıcın:bu dönemler beneklerın makatındakı kaslar cok grlısmedıgı ıcın kakasını zor yapar gecıcı bı donem ben zeytınyagı ıle kulak cubuhuyla 2 3 defa uyardım dr bagırsak tembellıgı yapar dedı ama bızımkı herhun kaka yapıyo bıse olmadı yanı nıt:bunların hepsi gecıcı sürec sen asıl diş dönemınde gör

Emziriyorsanız öncelikle siz yediğiniz yiyeceklere dikkat edin.Asidik ve gaz yapan yiyecekleri tüketmeyin
Bebeğinizin altını ılık suyla ıslatılmış pamuk ile temizleyin ve kurulayın.
Asidi alınmış saf zeytinyağı bulabiliyorsanız da ondan sürün
Geçmiş olsun :)

Gecici bir donem. Siz rezene icin yalniz o kadar kucuk bebege icirmeyin sakin faydadan cok zarari olur. Sadece sizin sutunuze programli o :) pisik icin de her gun yikayip tulbentle hafifce kurulayin. Bezi sık sık degistirin.

Çoğu bebeklerin ki kardeşimden biliyorum beze alerjisi oluyor o yüzden eski yöntem ütülü pamuklu bez ile büyüdü.

Merhabalar bayanlar bnm skntim su 18 gunluk bebegim. Gazi oluo poposu pisik. Uyandigi zaman durmuo aglio . 5 dk duruosa 20 dk huysuz . gece uykusu iyi ama gunduz sabah 6 dan sonra miz miz oluo nazli kizim. Pisigi icin birsuru krem denedim gecirmedi. Yikiorum havalandiriorum poposunu ama gecmedi . marka belirtmek yasak bezini de degstrdim gne fayda etmedi . napicami sasrdim dogrusu. Idrarini ve kakasini yaparken cok aglio kivranio m
Kipkirmizi oluo elim ayagima dolasio. Napmam lazim tecrubeli anneler fikir verin lutfen
Öncelikle çok kolay gelsin size. Benim bebeğim kolikti ben biogaia gaz damlası kullandım.ayrıca pişik kremi sudocrem. Ve bebeğini Dr götür makatı dar olursada kaka zor yapar. Size tavsiyem pişik diye sürekli suya sokmayın yada nemlendirici eksik etmeyin ben yıkadım egzama oldu çok yıkanıp kurmasından Allah kolaylık versin

Tatlim badem yagi ver

X