Bebeğim yardim lutfen

Gaz için elma yağı al zeytinyağı ile karıştırıp bebeğinin göbeğine ve ayak altlarına masaj yap ben çok fayda gördüm

Öncelikle gaz sancısı için başta rezene çayını kaynatın içinede kimyon atın biraz sizde için beneğinizede küçük boy biberonla verebilirsiniz sancısını keser uyku verir rahatlatır gaz şurubu nurse harveys çok iyi onu kullanabilirsin pişiği için yıkıyorum diosun bnm oğlişte pişik oldu zeytinyağını bir tavaya koy iyice yansın yağ iyice yandıktan sonra soğusun poposuna sür geçiyor bn öle yaptım her açmaya sürdüm geçti yıkadım sürwkli sizin gbi bnmki öyle geçmişti

Sudocremi denemediysen bide onu sür hemen geciriyo pişikleri. Bide büyük tuvaletini zor yapiyosa bir cay kasigi zeytin yagi icir. Benim oglumda 50 gunluk cok zorlandigi zaman iciriyorm hemen yapiyo tuvaletini. Bide ben hergun 1 sise sade maden suyu iciyorum gazini cok kolay cikartiyo denemeni tavsiye ederim

ilk önce o noktaya getimesen iyiymiş.. küçük bebekler sürekli kaka yapar.. çiş sıkıntı değil ama kaka biraz dursa pişik olur..

pudra iyi gelir diye duymuştum.. ama doktor en iyisi..

sık sık altını kontrol et..

Pisik icin sudocream mi kullandinizmi hic. Hollandada vardi tr dede goruyorum artik. Bire bire ayni uretiliyorsa eğer cok iyi krem. Deneyebikirsiniz. Benim.arkadasimda yeni dogum yapti. Bebeğin gazi komay ciksin diye bir cay iciriyor kendiside iciyor ayni cayda .

bez markası değiştirmek pişik sebebiymiş canım kesinlikle tek marka kullanıp devam etmek gerekirmiş.bebeğin çiş yaparken filan da ağlıyo diyosun peki emme isteksizliği var mı?
Emmesi iyi atesi de yok enfeksion icin goturdum temiz cikti kulturunde enfeksion ckti doktorumuz pazartesi bidaha verin dedi.

X