Bebeğim yaşıyor olabilir mi? Çok acil bakın lütfen

Bende evde dinliyordum hergün. Atış sayısına yüksek oluyordu demek Bebek kalbi herşeyi dinlemişim günlerce ölü kalmış bebeğim. En azından gününü anlardım bişey yapamasam da. Kafam hep o yolculuk var. 2 saat uçak 1 saat bekleme 1 saat uçak ve 2 saat kara yolculuğu ile toplam 6 saatte geldim. Ama uçakta çok rahattım thy uçakları geniş oluyor aralıkları ayaklarımı uzattım. Aktarma molasında kan dolaşımı için yürüdüm. Doktoruma söylemiştim iZin almıştım gidebilirsin dedi. Zaruri değildi ama stresliydim heyecanlıydım ailemi ziyaret edince daha rahat geçer diye düşündük hepimiz. Kanamam sancım yoktu. Bende pıhtılaşma var iğne ve coraspin kullanıyorum . Acaba iğnenin dozumu düşük dedim dozlar kiloya ayarlanır senin için normal bir doz daha yüksek doz kullanamaZsın dedi. Herkes gibi 0,4 kullanıyordum. 2 li testte temiz
Çıktı. Buraya gelmeden 3 gün önce kontrole gittim bebeğim 15haftanın sonundaydı sağlıklıydı . Burada ölçüm 13 çıktı gerçi usg ölçümlerde yapılabiliyor bebeğimi bize vermemişler ne yaptılar öğrenemedim de. Doktorun gelmesini bekliyorum bugün beni taburcu edecek inşallah.
Başın sağolsun canım aynı yollardan geçtim bebeğimi kaybetmesem de o korkuyu hep yaşadım. Bundan sonraki süreçle ilgili yazacaklarım var. Evet iğne kiloya göre ayarlanır ama benim doktorum clexan iğnenin 12 saat, hiborun 24 saat koruduğunu söylemişti ve eğer ısrarla clexan kullanmak istersen günde 2 defa kullanacaksın demişti. Ama tek sefer clexan ile sağlıklı gebelik geçirenler de var. Başka bir nokta bebeği patolojiye göndermişlerdir genetik test isteyin. Kan sulandırıcıya rağmen tekrarlayan kayıplarda Turner sendromu gibi genetik problemler olabiliyor

Başın sağolsun canım aynı yollardan geçtim bebeğimi kaybetmesem de o korkuyu hep yaşadım. Bundan sonraki süreçle ilgili yazacaklarım var. Evet iğne kiloya göre ayarlanır ama benim doktorum clexan iğnenin 12 saat, hiborun 24 saat koruduğunu söylemişti ve eğer ısrarla clexan kullanmak istersen günde 2 defa kullanacaksın demişti. Ama tek sefer clexan ile sağlıklı gebelik geçirenler de var. Başka bir nokta bebeği patolojiye göndermişlerdir genetik test isteyin. Kan sulandırıcıya rağmen tekrarlayan kayıplarda Turner sendromu gibi genetik problemler olabiliyor
Canım clexane kullanmadım enox kullandım oda mı 12 saat etki ediyor ? Bir daha kine daha dikkat etmem gerekiyor Bebek büyük olduğu için pataloji kabul etmedi . Evine dönüyorum bebeğimi bir kaba koymuşlar poşete sarmışlar. Gömeceğiz birazdan canım. Ne olur başka önerilerin varsa paylaşır mısın

ben patolojide calisiyorum siz isterseniz bebeginizi alip gomebilirsiniz onlar bebekten belli ornekleri alip hemen anne babaya teslim ediyorlar
Canım bebeği büyük diye patalloji kabul etmedi 12 haftadan büyük bebekleri almıyoruz demişlerdi bebeğim en az 16-18 haftalık olmalı. Usgde yanlış ölçmüş olduklarını düşünüyorum çünkü 15. Haftanın son günü videosu var bende yaşıyordu .

Canım clexane kullanmadım enox kullandım oda mı 12 saat etki ediyor ? Bir daha kine daha dikkat etmem gerekiyor Bebek büyük olduğu için pataloji kabul etmedi . Evine dönüyorum bebeğimi bir kaba koymuşlar poşete sarmışlar. Gömeceğiz birazdan canım. Ne olur başka önerilerin varsa paylaşır mısın
Enox bilmiyorum maalesef. İstanbuldaysan sana doktorumu yazarım özelden

Canım bebeği büyük diye patalloji kabul etmedi 12 haftadan büyük bebekleri almıyoruz demişlerdi bebeğim en az 16-18 haftalık olmalı. Usgde yanlış ölçmüş olduklarını düşünüyorum çünkü 15. Haftanın son günü videosu var bende yaşıyordu .
bizimkiler kabul ediyordu da ank da

Kızlar Şuan 18. Haftaya girdim. en son 17 gün önce önce doktora gittim bebeğim gayet sağlıklıydı. Doktordan izin alıp ailemi ziyarete geldim aktarmalı iki uçak değiştirmem gerekti ama sorun olmayacağını söyledi. Bende özellikle thy tercih ettim ve havalimanında yürüyüş yaptım vs.
Bugün doktora kontrole gittim bebeğin kalp atışını göremedi . Belki ben göremedim dedi ve radyolojide detaylıya gönderdi onlarda bebeğimi 13 haftalık ölçtüler . En son 15. Haftasındaydı görmüştüm.
İnanamadım ağlamaya başladım. Yarın yatış yapalım dediler. Benim evde fetal dopplerim var her gün kontrol ediyordum ve bugünse seslerini duymuştum ben yaşadığını hissediyordum. Hayal kırıklığı içinde sağlık ocağına gittim hemşireye durumu anlattım oda fetal dopplerle baktı ve 140 çıktı kalp sesi ölçümü. Belki senin nabzındır dedi benim nabzımı ölçtü oda 84 çıktı. Bir mucizeye gebeyim şuanda. Ne ağrı ne sancı ne kanama herşey normal. Bebeğim beni bıraktı mı gerçekten?
Umarım sizinledir bebeğiniz hala😓😓

X