Bebeğim yaşıyor olabilir mi? Çok acil bakın lütfen

Bende de fetal doppler var bende duyuyorum dakikada 140 atış . Şimdi yine baktım bayağı net geliyor seslerİ. 11 . Haftama kadar hiç duyamıyordım. Hemşire de duydu üstelik. Normalde Bu Bebek sesi olabilir ama doktor yaşamıyor demişse ben bu alete güvenemem bunlar basit aletler ultrasonla kıyaslanmaz dedi. Rabblme yalvarıyorum bir mucize olsun diye ama raporlar öyle söylemiyor işte
Elimde ki dopplere göre de kalp sesi duyuluyor ama Benim olabilirmiş? Tek bir noktadan geliyor ses
Evet ultrason daha güvenilir sizin kalp atışınızı duymuş olabilir ama benim anlamadığım 15 haftalıkken gördüğünüzde 13 haftayla mı uyumluydu neden 13 haftada kalmış

Onlar büyük ihtimal gördüler ama duyduğumuz sesler benimle alakalı olmalı. Ben bunu kabul etmek istemiyorum. Bence yolculuk yaptığım gün öldü yoksa bu kadar nasıl küçülecek zaman geçmiş üzerinden dedi. Keşke gelmeseydim keşke
Yolculukla ilgisi yoktur canım hiç sanmam ona bağlayıp kendini suçlu görme sakın

Hepinize çok çok teşekkür ederim 1saat önce Doğumdan çıktım bebeğim büyük olduğu için zor oldu .çok fazla kanamam var doktor bu gece gözetim altındasın yarın durumuna bakarız dedi. Kanamayı kesmek için serum verdiler. Allahım hepimie hayırlı evlatlar nasip etsin. Hepinizden razı olsun. Sizlere acı yaşatmasın inşallah

Evet ultrason daha güvenilir sizin kalp atışınızı duymuş olabilir ama benim anlamadığım 15 haftalıkken gördüğünüzde 13 haftayla mı uyumluydu neden 13 haftada kalmış
Canım bebeğim en son sağlıklı görüşümden sonra ölmüş. En az 2 hafta olmuş . Tesadüfen ve zehirlenmeye sebep olmadan öğrendik. Öleli çok olduğu içinde küçülmüş öyle dedi her iki doktorumda. Yarın Bilgi alacağım doktorumdan bebeğim hakkında

Son düzenleme:
Hepinize çok çok teşekkür ederim 1saat önce Doğumdan çıktım bebeğim büyük olduğu için zor oldu .çok fazla kanamam var doktor bu gece gözetim altındasın yarın durumuna bakarız dedi. Kanamayı kesmek için serum verdiler. Allahım hepimie hayırlı evlatlar nasip etsin. Hepinizden razı olsun. Sizlere acı yaşatmasın inşallah
Çok üzüldüm ya başın sağolsun canım sen sorumlu değilsin bu olaydan .sağlıklı gebeliklerin olsun bundan sonra inşallah

Çok üzüldüm ya başın sağolsun canım sen sorumlu değilsin bu olaydan .sağlıklı gebeliklerin olsun bundan sonra inşallah
Amin canım Allah bin kere razı olsun. Kendimi suçladım durdum keşke gelmeseydim evimde bekleseydim dedim hep ama bunlr sebep değil diyor doktorlarda. Kısmeti yoktu yavrumun. Rabbim size de gönlünüzdekini nasip etsin inşallah ❤️

Canım dünden beri uyuyamadım senın söylediklerin bana da bebeğimi hatırlattı kalbı attıgı gün durmuştu bebeğimin ve içimde 2 hafta ölü olarak kalmış bebeğim en büyük şans beni zehirlememiş ıyı ki senide zehirlememiş canım bu durum da emin ol kım ne dese ne söylese gecmıyo sadece zamanla biraz daha hafifliyor rabbım inşallah sana bu acıyı unutturur inşallah yıne alacaksın bebeğini kucagına 🙏😔

Canım dünden beri uyuyamadım senın söylediklerin bana da bebeğimi hatırlattı kalbı attıgı gün durmuştu bebeğimin ve içimde 2 hafta ölü olarak kalmış bebeğim en büyük şans beni zehirlememiş ıyı ki senide zehirlememiş canım bu durum da emin ol kım ne dese ne söylese gecmıyo sadece zamanla biraz daha hafifliyor rabbım inşallah sana bu acıyı unutturur inşallah yıne alacaksın bebeğini kucagına 🙏😔
Allah razı olsun canım Rabbim bizlere tekrarını nasip etmesin inşallah

Canim cok üzüldüm gercekten bir umut diyordum aklimdaydin napti ki acaba diyordum .. takdiri ilahi ne yapacaksin .. Rabbim saglikli bir evlat nasip etsin en kisa zamanda InsAllah.. sezeryanla mi yaptin dogumu nasil oldu .. off cok zor

Canim cok üzüldüm gercekten bir umut diyordum aklimdaydin napti ki acaba diyordum .. takdiri ilahi ne yapacaksin .. Rabbim saglikli bir evlat nasip etsin en kisa zamanda InsAllah.. sezeryanla mi yaptin dogumu nasil oldu .. off cok zor
Suni sancı verdiler rahim açıldı doktor bebeği görünce beni doğumhaneye aldı uyuttular . Yarım saat operasyon sürmüş çok kanamam olmuş kan sulandırıcı kullandığım için. Uyandığımda hemşire beni odama getiriyordu doktor eve gitmeme iZin vermemiş kanamayı durdurmaları lazımmış . Olsun buna da şükür. Çok çok teşekkür ederim canım. Allah evlatlarınızı size bağışlasın

Suni sancı verdiler rahim açıldı doktor bebeği görünce beni doğumhaneye aldı uyuttular . Yarım saat operasyon sürmüş çok kanamam olmuş kan sulandırıcı kullandığım için. Uyandığımda hemşire beni odama getiriyordu doktor eve gitmeme iZin vermemiş kanamayı durdurmaları lazımmış . Olsun buna da şükür. Çok çok teşekkür ederim canım. Allah evlatlarınızı size bağışlasın
Bebegine mi yanarsin bu yasadiklarina mi .. Rabbim bidaha yasatmasin canim Allahim korumus senide sana bisey olmamis cok Sükür .. Amin cümlemizin insAllah ..

Ultrason ölçümleri bazen yanılabilir. Benım 35 haftalık bebegı 31 ölçtüler ve gelişim geriliği var dediler. 36 da doğum yaptım bebek 3 gun küvezde kaldı ve saglıklı. Demem o ki siz daha iyi bi doktora özele ultrasonu iyi olan bi yere gidin.

ya konuya simdi birden dahil oluyorum ama ne oldu sonuc bende merak ettim acikcasi konunun basligini gorunce merak ettim baktim okuyunca da uzuldum benim de 7 martta ins dogum ilgimi cekti hamile olunca

X