Bebeğim yaşıyor olabilir mi? Çok acil bakın lütfen

Başın sağolsun canım aynı yollardan geçtim bebeğimi kaybetmesem de o korkuyu hep yaşadım. Bundan sonraki süreçle ilgili yazacaklarım var. Evet iğne kiloya göre ayarlanır ama benim doktorum clexan iğnenin 12 saat, hiborun 24 saat koruduğunu söylemişti ve eğer ısrarla clexan kullanmak istersen günde 2 defa kullanacaksın demişti. Ama tek sefer clexan ile sağlıklı gebelik geçirenler de var. Başka bir nokta bebeği patolojiye göndermişlerdir genetik test isteyin. Kan sulandırıcıya rağmen tekrarlayan kayıplarda Turner sendromu gibi genetik problemler olabiliyor

Canım clexane kullanmadım enox kullandım oda mı 12 saat etki ediyor ? Bir daha kine daha dikkat etmem gerekiyor Bebek büyük olduğu için pataloji kabul etmedi . Evine dönüyorum bebeğimi bir kaba koymuşlar poşete sarmışlar. Gömeceğiz birazdan canım. Ne olur başka önerilerin varsa paylaşır mısın

ben patolojide calisiyorum siz isterseniz bebeginizi alip gomebilirsiniz onlar bebekten belli ornekleri alip hemen anne babaya teslim ediyorlar
Canım bebeği büyük diye patalloji kabul etmedi 12 haftadan büyük bebekleri almıyoruz demişlerdi bebeğim en az 16-18 haftalık olmalı. Usgde yanlış ölçmüş olduklarını düşünüyorum çünkü 15. Haftanın son günü videosu var bende yaşıyordu .

Enox bilmiyorum maalesef. İstanbuldaysan sana doktorumu yazarım özelden

bizimkiler kabul ediyordu da ank da

Umarım sizinledir bebeğiniz hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…