Bebeğimde geniz akıntısı uyutmuyor imdat!

KBKubra

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
14
2
36
Kızlar merhaba bebeğimde(14 aylık) gecen günlerde 6. Hastalık belirdi kan idrar sayımı yaptılar temiz çıktı birkaç uykusuz gece ve ateş sonrası bebeğimin vücudu döktü. Daha sonraki hafta ise hafif ateşle birlikte huysuzluk iştahsızlık falan vardı doktora götürdük kan tahlili istedi ertesi güne ateşi çıkmadı şükür tahlil sonucundan sonra doktor eğer ateşi hala varsa antibiyotik kullanılmalı dedi ama ateşi yok dediğimde tamam o zaman kendi kendine düzelmeye girmiş dedi. Fakat bi sorun var cok fazla geniz akıntısı ve öksürüğü oluyor yatarken. Sürekli uyandırıyor. Yine uyuyamıyoruz Ne yapacağımızı bilemedik havalandırmaya çalışıyorum odayı ayrıca başına soğan kestim koydum ıhlamur içiriyorum baş yediriyorum berbat bişeymiş yavrum uyuyamıyor resmen siz neler yapıyorsunuz bu durumda işe yarayanları söylerseniz sevinirim.

Kızım 13 aylık ve bizde 20 gün önce soğuk algınlığı yaşadık tam bitti diyrm iki gün sonra tekrarlıyor ateş yok şükür ama burun akıntısı öksürük tekrar olunca doktora götürdüm ilaç verdi kullaniyrum bnde ıhlamur , bal , ayva yaprağı hepsini yapiyrm ama hala tam anlamıyla bitmedi. Sadece öksürükte iburamin zero öksürük şurubu iyi bir öksürük şurubu reçetesiz alınıyor yada doktora sağlık ocağına da sorabilirsiniz. Bn ilk kızımda da kullanmıştım memnunum doktora götürdüğümde de yazması için rica ettim.

X