Bebeğime;

hxuxrrem 2000

SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
5.323
31
Benim Canim , Seni Bekliyorum Daha Doğmadin Hatta Belki Oluşmadin Ama Ben Seniçok Seviyorum . Bebeğim Benim.... Annesinin Kuzusu..... Tatlişi..... Dr. Gittim 8 Ocakta , Dr. Yumurtami ölçtü Ve Görüntüledi. Sonra Bana Verdi Ulturasan Resmini.. Her Ay Olduğu Gibi..... Ben Kendimi Ulturason Resminle Konuşur Buldum... Daha Bebek Bile Değil Sadece Yumurta .... Ayyy Kizlaaar çok Fenayim.. çok ümitsileştim Artik Hatta Biktim. Her Ay Vazgeçiyom Dr. Gitmekten Ama Ya Bu Sefer Olursa Deyip Yine Dr Yolunu Tutuyorum....dün Ne Güzel Kendimi Iii Hissediyodum , Hatta Bi Ara Hamiş Bile Olduğumu Hissettim.çok Mutluydum... Ama Bu Sabah Uyandum çok Kötü Hissediyodum Yine Boşa ümitleniyomuş Gibi Bana Bu Günüm Berbat Geçiyooo ... Bu Ayda Yoksun Galiba Bebeğim .... Ne Olur Orda Ol.... Seni Hissedeyim ...... Ne Olur ...... Annen ,anneciğin Yalvariyo Sana Bebeğim..... Gel Artik....

Ya Biz Ne Yapalim Bacim Senin Kizin Seni Teselli Eder Biz Daha Ilk Bebişimizi Bulamadik Inşallah Hamile Kalmişsindir Canim Dilerim Allahtan Kimsenin Kucaği Boş Kalmasin

Tatlım yaaa yapmasenağlama
Bende aynı durumdaydım lütfen topla kendini.Moral çok önemli biliyorsun değil mi?
Olacak Rabbim gününü bekliyor ne olur sen ferah tut içini.:1hug:Ne olur

Ya Biz Ne Yapalim Bacim Senin Kizin Seni Teselli Eder Biz Daha Ilk Bebişimizi Bulamadik Inşallah Hamile Kalmişsindir Canim Dilerim Allahtan Kimsenin Kucaği Boş Kalmasin

canım şimdi böle düşünüyosun ama başa gelince öle olmuyo inan , aradan 9 yıl geçti bende önceleri senin gibi düşünüyodum - aman nasılsa benim bebişim var. deyip duruyodum şimdi işler değişti.... inan bebek istemenin sayıyla alakası yok.hatta yaşla bile alakası yok allah kimsenin başına vermesin.... çok güç bi durum....

Tatlım yaaa yapmasenağlama
Bende aynı durumdaydım lütfen topla kendini.Moral çok önemli biliyorsun değil mi?
Olacak Rabbim gününü bekliyor ne olur sen ferah tut içini.:1hug:Ne olur

walla elimden geleni yapıyorum.... moralin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyim... ama pisikolojim buna müsade etmiyo... dün ne kadar iiidim bide bu güne bak...... dibe vurdum.....yine..... allahım ne olur o mucizene benide ulaştır...... aminnnnnn...

Benim Canim , Seni Bekliyorum Daha Doğmadin Hatta Belki Oluşmadin Ama Ben Seniçok Seviyorum . Bebeğim Benim.... Annesinin Kuzusu..... Tatlişi..... Dr. Gittim 8 Ocakta , Dr. Yumurtami ölçtü Ve Görüntüledi. Sonra Bana Verdi Ulturasan Resmini.. Her Ay Olduğu Gibi..... Ben Kendimi Ulturason Resminle Konuşur Buldum... Daha Bebek Bile Değil Sadece Yumurta .... Ayyy Kizlaaar çok Fenayim.. çok ümitsileştim Artik Hatta Biktim. Her Ay Vazgeçiyom Dr. Gitmekten Ama Ya Bu Sefer Olursa Deyip Yine Dr Yolunu Tutuyorum....dün Ne Güzel Kendimi Iii Hissediyodum , Hatta Bi Ara Hamiş Bile Olduğumu Hissettim.çok Mutluydum... Ama Bu Sabah Uyandum çok Kötü Hissediyodum Yine Boşa ümitleniyomuş Gibi Bana Bu Günüm Berbat Geçiyooo ... Bu Ayda Yoksun Galiba Bebeğim .... Ne Olur Orda Ol.... Seni Hissedeyim ...... Ne Olur ...... Annen ,anneciğin Yalvariyo Sana Bebeğim..... Gel Artik....

:çok üzgünüm:eek:y kiyamam guzelimya ne kadar icten ve samimi aktarmisin duygularini.okuyupta duygulanmamam imkansiz.canim insallah en kisa zamanda insallah anne olursun.

canım seni çok iyi anlıyorum çünkü benimde bir oğlum var ama ikinciyi sabırsızlıkla beklıyorum bende 4 aydır denıyorum ama malesef yok bakalım bu ay ne olur inşallah sende bende hamişler listesine yazılırız güzelim umudunu kaybetme

hurrem bayadır beklıormussun Allah bır an once muradını versin canım sni cok ıyı anlıorum daha ben surda 3-4 aydır deniorum olmadı diye sıkılıorum o yuzden uzulme sıkılma dıyemem sana cok bos bir laf olurrr sadece bolca dua et diyebilirim arkadasım baska bişi gelmior eldensenağlama

canım olsun, işallah da beklerim ben bebişimi...üzülüyom hemde çok.... dualarda adaklarda buluyom bazen teselli.. ama yanımda olup moral vermeniz beni bi nebze rahatlatıyo..... sağ olun canlarım...

canım seni çok iyi anlıyorum çünkü benimde bir oğlum var ama ikinciyi sabırsızlıkla beklıyorum bende 4 aydır denıyorum ama malesef yok bakalım bu ay ne olur inşallah sende bende hamişler listesine yazılırız güzelim umudunu kaybetme
amin canım........ allah bağışlasın yavrunu .......sen beni anlıyorsundur.... çok bunaldım .... artık.... işallah bu ay yüzümüz güler...

teşekkür ederim inan çok fenayım...

ne olur morelini yuksek tut biliyosunki bebek sayibi olmakta cok onemli.bol bol dua et guzelim.inan rabbim bu guzel ve icten yakarislari duyacaktir.kendini toparla insallah yakinda bize burda anne ´´yim dersin ve yazarsin guzelim.allah yuzunu guldursun canimŞeniz

amin canım........ allah bağışlasın yavrunu .......sen beni anlıyorsundur.... çok bunaldım .... artık.... işallah bu ay yüzümüz güler...

amin canım seninkinide allah bağışlasın.stres yapma ,bunalma biliyosun stresin çok büyük zararı var moralini düzgün tut kafaya takmamaya çalış inşallah bizimde yüzümüz gülecek...:1hug:

amin canım seninkinide allah bağışlasın.stres yapma ,bunalma biliyosun stresin çok büyük zararı var moralini düzgün tut kafaya takmamaya çalış inşallah bizimde yüzümüz gülecek...:1hug:
amiiiiin. inşallah zelişciğim...stresten uzak durmaya çalışıyom ama......... zaten dr. dedi. stres olumsuz etkiliyo, beyine doğru mesajı iletmiyo diye.... ama bazen bunalımı engelleyemiyorum....elimde değil.ama inşallah bizimde yüzümüz gülecek.... dediği gibi......sabırla bekliyom o büyük günü.......

amiiiiin. inşallah zelişciğim...stresten uzak durmaya çalışıyom ama......... zaten dr. dedi. stres olumsuz etkiliyo, beyine doğru mesajı iletmiyo diye.... ama bazen bunalımı engelleyemiyorum....elimde değil.ama inşallah bizimde yüzümüz gülecek.... dediği gibi......sabırla bekliyom o büyük günü.......

allah yardımcın olsun ve en kısa zamanda yavrunu kucağına nasip etsin ama bu şekilde olmayacağını hepimiz biliyoruz kendini sakinleştirmek telkin etmek zorundasın.

allah yardımcın olsun ve en kısa zamanda yavrunu kucağına nasip etsin ama bu şekilde olmayacağını hepimiz biliyoruz kendini sakinleştirmek telkin etmek zorundasın.

dashuribeba... sağol canım benim... amin işallah, sakin olcam diyorum ama nedense bu sakinlik bi kaç günden fazla süremiyo....dün çok iiidim bi görsen hatta bi ara kesin hamişim bile dedim kendi kendime ... bi mutluydumki sorma ne olduysa bu sabah uyanınca çok kötüydüm....hayırlısı en başta her şey insanlar için değil mi... allahım bana da nasib eder işallah...

Hurrrem Ablaaaam Kiyamam Yaa Ins Canim Yolda Bebegin Annesinin Sesini Duyar O Geliyo Merak Etme Dualarimiz Senin Ve Senin Gibi Olanlarla

cnm uzme kendını ınsallah sende bebegıne kavusursun bır an evvel allah yar ve yardımcın olsun

X