Bebegimi aldirmadim dogurdum

delaleminsin2013

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Mart 2007
60
1
Selam herkeze benimde mujdem bende dogum yaptim ve su an bebegim 3 aylik, Allahima bin sukur o kotu hatayi yapmadim cunku bundan 1 yil once esim fazla istemiyordu maddi durumdan dolayi ama ben direndim ve Allahin verdigi sabir gucle yavrumu RAMAZAN''i dunyaya getirdim Rabbim hepinizin evladini bagislasin esirgesin ve tum kotuluklerden kotu gozlerden nazarlardan korusun size yavrularinizi bagislasin cok mutluyum ve herkeze bana destek oldugu icin tsk. ediyorum bu forumda iyiki tanimisim k.k. opuyorumnanaktan

Allah analı babalı büyütsün canım..:ecrin_bebek:
iyi aldırıp o bebeğin vebalini almamaşsın ..Şeniz
tebrikler...
a.s.

çok doğru bir karar vermişsin kimsenin bir canlıyı öldürmeye hakkı yok diye düşünüyorum Allahtan başka Allah analı babalı büyütsün inş.

iyi ki aldirmamissin canim. vebali gercekten cok buyuk. umarim esinde senin gibi aldirmadiginiz icin mutludur,ALLAH bagislasin

canım hayırlı olsun bebegin.. yuvanıza mutluluk getirsin inşallah... bence de ıYı Kııı aldırmamışsın..
çünkü allah her yarattıgının rızkını da beraber gönderir. bahtı güzel olsun inşallah...:Saruboceq:

Bebeğin büyüdükçe belki aldırmayı düşündüğün için daha da üzüleceksin.
Bebeğine sağlıklı ömürler diliyorum.:nazar:

Bebeğin büyüdükçe belki aldırmayı düşündüğün için daha da üzüleceksin.
Bebeğine sağlıklı ömürler diliyorum.:nazar:

Evet gercektende oyle , ben aldirmayi hic dusunmemistim kocam istiyorudu maddi durumdan dolayi ama su an bebegim her buyudugunde Rabbime sukrediyorum ve icimde oyle bir his oluyorki neden boyle olmustu..Iyiki aldirmadim ve dogdu gun eve geldigimde hungur hungur agladim RABBIM bana saglikli evlat nasip etti diye ve dunyaya geldi diye.. Ama su soz gercektende dogru ki BEBEK EVE RISKIYLA GELIYOR BENIM RAMAZANIMDA GERCEKTEN RISKIYLA GELDI..yavrumu canimdan cok seviyorum hepinizden Allah ragizi olsun Rabbim herkeze hayirli evlatlar versin a.s.

allahım analı babalı buyutsun..
insallah bu davranısın hıc sebep yokken yavrusunu aldırmayı dusunenlere ornek olur...
nekadar zor durumda olsa bı yavruya kıyılmaması gerektıgını savunurum hep..
yavrun adıyla yasasın...adı gıbı mubarek hayırlı bı evlet olsun sana ve bu vatana...

X