Bebeğimi ne zaman oturtmalıyım?

Larosw

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
1.968
11
36
kendini öne itiyor oturma pozisyonuna getirmemi istiyor.. netten dr a sordum tabiki oturtabilirsin eğesi batar hikayesi yalan sadece D3 vitamini eksikliğinden oluşan rahatsızlıktır falan dedi.. kimiside olmaz 6.ayını bekle diyor..
siz ne düşünüyorsunuz kızlar ?

benim kızımda oturacam diye ölüyor.bugun dr gideceğiz soracam artık.denedim birkaç kez resmen oturuyor ama kafasını aşağı eğiyor.anlamadım gitti

Ben henüz oturtmadım. Bugün sağlık ocağına gidicez orda sormayı düşünüyorum...

bende her gidişte sorup duruyorum doktora..artık hafif oturur pozisyonda durabilir dedi3,5 aylıkken.oto koltuklarına oturtabilirsin dedi..5. ayda destekle 6. aydada kendisi yanlız oturabilir demişti..

benim anlamadığım zararımı varmış yoksa tek başına oturamazya ondanmı hayır dedi?
geçen tv dede yeni doğan ebbeği oturturken görmüştüm. şaşırdım :/

dr dan geldik.hayır oturtma erken dedi.bir ay daha bekleyeceğiz

ki seninki 5,ayına giriyor. benimkide 4.ayına.. senin bebişe hayırsa biz hiç oturtmamamız lazım ama çok şaşırdım neden bi doktorun dediği diğer doktorun dediğiyle aynı değil benneyaptımki

bende bebeği 6 ay olmadan oturtulmadığını duyuyordum ama bir tanıdığım 3 aylıkken kucağında oturtuyordu şuan çocuk 1.5 yaşında bişeyi yok ama bebek için zor bence erken oturması yazık yani sırtı ağrıyabilir.

ben kısa süreli kucağımda oturtuyorum,dr kısa süreli olursa sorun olmaz dedi,bencede abartmamak lazım =D

bugün kontrolümüz vardı ve doktorumuz 1 ay daha bekleyin acele etmeyin dedi :)

bugün doktor kontrolümüz vardı 5 ay 1 haftalık yavaş yavaş oturtabilirsiniz dedi doktor fazla yormadan yastık desteğiyle oturabilirmiş..

bize 5. ayda oturmaya başlayacak demişti ama bizimki hemen kendini oturur pozisyona getiriyor oturmak istiyor

benim kizim destekle oturuyor dr oturabilir artik demisti bize artik 6 aylik oldular birsey olmaz Allahin izniyle.

X