Bebeğimin boğazinda balgami nasıl cikarticak

senersler

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2022
141
28
29
Merhaba anneler . Bebeğim 7.5 aylık geçenlerde bebeğim grip oldu onu atlattık çok şükür bronşit olmadı çok şükür doktora götürdük grip dedi kendiliğinden geçicek dedi. Dünden beri boğazında bir hırıltı var sanki orada balgam kurumuş takılıyor boğazına ama sürekli nefes alırken hırıltı yok arada öksürüyor . Bu balgamsa bunu nasıl aticak yaşadınız mı acaba böyle birşey .

Bol bol su icirin sıvı Verin emiyorsa emzirin, gıdaya geçtiyseniz de çorba verin, tavuk suyu çorbası, tarhana gibi meyve verin yiyip içtikçe daha rahat eder, burnunu temizlemiyorsaniz burun aspratoruyle temizleyin burnundan da rahat nefes alıyor mu takip edin, vücut direnci arttıkça atacaktır bıkac güne en önemlisi bol sıvı

Çok ağır kovid geçirdik bebeğim dort aylık falandı o balgamlar hiriltilar kabusum oldu sonra hastalandikca iyice bu konuda takıntılı oldum, şimdi 2bucuk.yasinda e ister istemez oluyor gene balgamlı grip daha yeni geçirdik iyileşti şükür, size söylediğim gibi yapıyorum çorba, meyve, sıvı, yoğurt, burnunu açıyorum sık sık, hastalığı daha kolay attığını fark ediyorsun agirlasip yatmadan iki günde atıyor üçüncü dördüncü gün normale dönüyor

Çok ağır kovid geçirdik bebeğim dort aylık falandı o balgamlar hiriltilar kabusum oldu sonra hastalandikca iyice bu konuda takıntılı oldum, şimdi 2bucuk.yasinda e ister istemez oluyor gene balgamlı grip daha yeni geçirdik iyileşti şükür, size söylediğim gibi yapıyorum çorba, meyve, sıvı, yoğurt, burnunu açıyorum sık sık, hastalığı daha kolay attığını fark ediyorsun agirlasip yatmadan iki günde atıyor üçüncü dördüncü gün normale dönüyor
İnş o balgamı aticak bugün biraz çıkardı balgam ama daha küçük olduğu için o balgamı çıkaramıyor bizde cigerlerinden geliyor sanıyoruz hırıltı ama boğazından yani oksurunce biraz gidiyor sonra balgam birimince tekrar gidiyor doktorumuz hava yazmıştı onuda daha yeni kullanmaya başladık bakalım zaman ne gostericek

X