bebeğimin pişik olmasını nasıl engellerim?

ben mustelanın pişik önleyicisini öneririm o zaman doğal içerikli benim bebişin oluşan pişiklerini bu kadar kesebildiyse daha ilk kullanımlardan :) tüm pişikleri önler
Mustela aldım ama iki çeşit mi . Pişik kremi dedim verdiler

pişiği için mi mustela kullanıyosunuz pişiği önleyici kremden de aldınız mı? tüm herşeye uymama rağmen geçmiyodu sonunda pişik önleyici kremiyle önüne geçtim çok etkili bi kremmiş gerçekten siz en baştan doğru tercihi yapmışsınız :)
Pişik önleyici olarak mustela kullanıyorum pişik olduğunda hametan sürüyorum 2 3 sefer sürünce geçiriyor, birde dediğim gibi pişik olacagini fatkettigim an günde 1 2 kez bezini çıkarıp havalandiriyorum.

hassas tenli olduğu için o kadar yoğun ve yağlı yapılı bi krem süremem maalesef bildiğim kadarıyla içeriğide temiz değil
Anlıyorum benim bebeğimin pisigine iyi geldi şuan çok şükür. Doktorların verdiği kremlerde kortizon vardı.

merhabalar bebeğim 6 aylık teni pişik olmaya çok yatkın, olduğunda da mantara bile çevirdiği oluyo çocuğumun çok canı yanıyo pişik olmasını nasıl engelleyebilirim tecrübeleri annelerden öneri bekliyorum.
Merhabalar sabah uyanır uyanmaz ilk işiniz bezini açıp değiştirmek olsun sık sık bezini açıp değiştirin bir de vazelin iyi geliyor diye duymuştum internetten bir araştırın isterseniz

evet bende ona çok dikkat ettim işte pişik olduktan sonra bi şekilde geçiriliyo çünkü ama önemli olan pişiği engellemek mustela kullandım annelerin önerisiyle çook etki etti bilsem daha önceden alırdım valla memnun kaldım. çok teşekkürler
Çok sevindim kuzum. Sıkıntısı olmasın da kuzunun

merhabalar bebeğim 6 aylık teni pişik olmaya çok yatkın, olduğunda da mantara bile çevirdiği oluyo çocuğumun çok canı yanıyo pişik olmasını nasıl engelleyebilirim tecrübeleri annelerden öneri bekliyorum.
Hametan pomad bire bir. Birde travazol krem var ama o yetişkinler için ve ağır bi krem, eğer mantara çevirilirse minicik bir damla işe yarar. Benim kızımında böyle cildi inanılmaz hassas hatta kaka yapınca 2 dk değişmezsem hemen kabarıyor müdahale etmezsem kan gelicek seviyede oluyor o kabarıklar. Birde her alt değiştirmede mutlaka pudra sürün bol bol farkı göreceksiniz ha birde her alt değiştirmede bırakın bi 5-10 dk poposu hava alsın kurusun öyle pudra sürüp kapatın, ıslak mendilide yıkayıp kullanın. Bunları uygularsanız sıfır pişik olduğunu göreceksiniz

Demenize göre cildi nerdeyse yanmaya gelmiş aynı bebeğim gibi doktorumuz bize hametan krem verdi ve hiç bi şekilde pudra ve ıslak mendil kullanma mümkünse kaynatılmış soğutulmuş suyla pamukla sil büyük abdestini yaptığı zamn sadece ıslak mendil kullan ben bi ay düzenli olarak yaptım çocuğum daha pişik olduğunu görmedim ve son bişi bezini çok sıkı bağlama

merhaba canım inan herşeyine dikkat ediyorum tüm dediklerini harfiyen yapıyorum hassas cilt olunca böyle oluyo demekki. bezindende memnunuz. direk pişik önleyici krem aldım mustelanın yeni yeni kullanıyorum ama hiç oluşmadı diyebilirim :) sizinde aklınızda bulunsun hatta benim bebeğimde işe yaradıysa tüm bebeklerde işe yarar yanii :))
Pisik kremi müşterinin kullanmadım beponthol. Kullandim

Baby turco beze geçtik kızım hiç pişik olmadı iyi geldi tavsiye ederim canım 😊

Pudura kulllaniyorum her bezden sonra şuan yine oldu 3 gün kullanmadım oldu mesela hemen
canım pudrayı bırak bence zararlı diye biliyorum ben mustelanın pişik önleyici kremine geçtim geçeli sıfır pişik :) mucize gibi valla sana da tavsiye ederim bi daha yaşamazsın öyle bi sorun

Ondan daha iyi bi krem bulamazsınız. Detay da orda zaten yağlı olduğu için anında alıyo pişiği. Bi defa denemiş olsaydınız keşke.
ben ama pişik kremi değilde önleyici krem arıyodum zaten :) pişik önleyici kremle pişiği oluşmuyo artık mustela. sizde bakabilirsiniz pişiği geçirmek için derdim kalmadı teşekkürlerr

canım pudrayı bırak bence zararlı diye biliyorum ben mustelanın pişik önleyici kremine geçtim geçeli sıfır pişik :) mucize gibi valla sana da tavsiye ederim bi daha yaşamazsın öyle bi sorun
Bepanthol aldık bende canm

Bebeğin tuvaleti gelince tuvalete tutuyosunuz. Doğumdan itibaren yapılabilir. Gün içinde biraz bezsiz zaman geçirtiyorunuz. Beslenmeden sonra uykudan sonra gibi zamanlarda tuvalete götürüyorsunuz. Bezine yapmadığı için pişik sorunu pek yaşanmıyor
aaa çok ilginçmiş bu daha önce duymamıştım siz yapıyo musunuz faydasını gördünüz mü?

onların ciltlerinde de atopik dermatit şeklinde egzamalar döküntüler çok oldu, dr wolf krem falan kullanmıştı bir ara, ona rağmen sorun olmadı ama yanlış yönlendirmek istemem tabi ki takdir size ait
çok sağol canım her bebekte farklı ilerliyo tabii hepsi birbirinden farklı sonuçta :)

yundon_ybb ve pamucco_ instagram dan hesabları inceleyip yorumlara göz atın isterseniz. İnternet adresleri de var. Yıkanabilir bebek bezi diye aratırsanız Kk da da konular var. Bir sürü marka var aslında pişik yapmıyor yıkaması biraz uğraştırabilir ama bir süre sonra insan alışır. Sağlık İçin denemeye değer diye düşünüyorum.
çok teşekkürler cevabınız için muhakkak bakıcam

Ek gıda gecişlerinde olabiliyor o durumlar ben aile hekimine danışmıştım dermo trosyd diye bir deri merhemi yazdı gerçekten çok iyi geldi bütün pişik kremlerini kullandım ıslak mendili bile yıkayarak kullandım olmadı tek o krem iyi geldi hatta eczaneye de danıştım onlar da aynı kremi tavsiye ettiler şimdi 2 buçuk yaşındayız o dönemleri atlattık çok şükür
çok iyi canım çok sevindim bende pişiği önleyici krem kullanmaya başladım mustela kullandığımızdan beri ihtiyacım kalmadı :) çok teşekkürler

Mustella kullaniyorum ama belediyenin her dogumda annelere hediye ettigi bi takim seyler vardi. İclerinde pisik kremi de var o da guzel. Markasi aklimda degil su an. Ben islak mendil kullaniyorum. Bence sadece kurulanmakla alakali bisey o. Ama islak mendili de zeytinyagli almistim zaten.
anladım çok teşekkürler musteladan baya memnun kaldım bebeğim rahatladı kesinlikle

X