Bebeğimin sırtında beyaz lekeler var acil yorum yazarmisiniz

duyguayazaltunterim

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mart 2024
2
0
35
6 aylık Bebeğimin sırtında beyaz lekeler var acil yorum yazarmisiniz

Eklentiler

• IMG20240317095026.jpg
    IMG20240317095026.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 68
6 aylık Bebeğimin sırtında beyaz lekeler var acil yorum yazarmisiniz
Benim de 6 aylık bebeğimde var, Fotoğraf çok net değil lekelerimiz aynı mı bilmiyorum ama ben de ilk gördüğümde tedirgin olmuştum genetik bir rahatsızlık var, belirtilerinden biri de beyaz lekeler olan, Allah korusun olabilir mi diye ama o hastalıkta nörolojik problemler gelişme geriliği falan da belirgin oluyormuş, takibimizi yapan doktora gösterdim önemsemedi sıcaktan soğuktan her şeyden olur önemli bi şey değil dedi, şimdilik başka tetkik yaptırmadım, içiniz rahat etmezse siz cildiyeye nörolojiye falan gösterebilirsiniz, bebeğim yeni bronşiolit geçirdi zaten hastaneden doktordan korktu diye ben üstüne gitmedim, ek belirti var mı tabi o da önemli

Beyaz lekeler nokta nokta peki sizin bebeğinizinde ense kisminda omuza doğrumu benim bebeğimde 6 aylık bizde doktora gösterdik .Sinirlere alakalı dedi.zaman zaman çoğalacak zaman zamanla kaybolacak dedi.Endisenmeyin dedi .Katalogtan bir sürü bebek gösterdi kimin bacaktan aşağı

Beyaz lekeler nokta nokta peki sizin bebeğinizinde ense kisminda omuza doğrumu benim bebeğimde 6 aylık bizde doktora gösterdik .Sinirlere alakalı dedi.zaman zaman çoğalacak zaman zamanla kaybolacak dedi.Endisenmeyin dedi .Katalogtan bir sürü bebek gösterdi kimin bacaktan aşağı
Bizim sırtında ve boynunun altından göğsüne doğru var

X