Premature Bebekler Bebeğimin solunum sıkıntısı

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Sizin bebeğini nasıl?
2 gün önce doğum yaptım 37 haftalık ciğerleri tam gelişmediği için küveze aldılar. Solunum cihazına bağlı. Ben çok kötüyüm kaygılıyım bebeğime birşey olacak diye çok korkuyorum. Kaçgün küvezde kalır acaba

herkes birbirine sormus bende size sorayim.. bebeginjz kaf gun kuvezde kaldi? Gelinimiz dogum yapti 37. Haftada ama nefes almada sorunnyasadigi icin yogun bakima aldilar.. endiseyle bekliyiruz

Merhaba. Umarım bi sıkıntı yoktur. Benim de kardeşim aynı şekilde entübe yoğun bakıma girdi. Bugün 5 gün oluyor ve süt istemişler. Sizin bebeğiniz kaç günde çıktı yoğun bakımdan ? Genelde süt istedikten sonra kısa sürede çıkar diyorlar ama bir fikrim yok maalesef

Mrb. Benim de bebeğim 31+3 haftalık doğdu. Erken suyum geldiği için bebeği aldılar. Şuan 1 ay oldu hala küvezde. Bugün yeni kortizon ilaç tedavisine başlandı. Sizin de böyle bi tedavi oldu mu. Allah bütün evlatlarımıza şifa versin. Böyle evde beklemek çok zor. İnşallah hepimiz çocuklarımıza kavuşuruz.

Mrb. Benim de bebeğim 31+3 haftalık doğdu. Erken suyum geldiği için bebeği aldılar. Şuan 1 ay oldu hala küvezde. Bugün yeni kortizon ilaç tedavisine başlandı. Sizin de böyle bi tedavi oldu mu. Allah bütün evlatlarımıza şifa versin. Böyle evde beklemek çok zor. İnşallah hepimiz çocuklarımıza kavuşuruz.
Nasıl oldu bebeğiniz ben de şu an yatış yapıldı beklemedeyiz açılmam var . İnş evinize gelmiştir

X