Bebeğimin suyu azalmış

Eminegul57

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2021
82
43
31
Hanımlar merhaba
15 haftalık hamileyim bebegimin suyu azalmış ne yapmam lazim yardimci olur musunuz yürüyüş yapyordm onu keseyim mi

Bebeğinin ultrasonda herhangi bi sıkıntısı var mı

Ultrason da normal dedi herşeyi ama biraz üzüntü yaşamıştım sanırım ondan. Normal bebeklere göre daha az bu haftalarda faha cok sıvı olması lazım dedi
Sıkıntı yoksa bebeğinde iyi o zaman, diğer arkadaşlar da demiş bol su ic su içeren şeyler ye

30. Haftadan sonra benim basima gelmisti bu problem. Her gun isolyte serum taktirmistim, ispatlanmis bir tedavi degil, faydasi oldu mu bilmiyorum ama 39. haftada dogum yaptim. Gecmis olsun.

Sağolun sizinde başınız sağolsun fetal dna temiz çıkmıştı aniden kalbi durdu tetkik icin gönderdik sonuç bekliyorz siz şuan hamile misiniz nasıl atlattiniz ben çok kotuyum

Sağolun sizinde başınız sağolsun fetal dna temiz çıkmıştı aniden kalbi durdu tetkik icin gönderdik sonuç bekliyorz siz şuan hamile misiniz nasıl atlattiniz ben çok kotuyum
Suyu az olunca malesef sonuç bu oluyor beslenemiyor bebek😥cok şükür 6 ay sonra hamile kaldim.. Zamanla acısı hafifliyor sadece geçmiyor malesef.. Hele ilk günler cok zor geçer, ağlamak istediğinde ağla içine atma, kafanı dagiticak şeyler yapmaya çalış, bol bol dua et bana burdaki dua gruplari cok iyi geldi

X