bebegimiz geliyoo =)

ZYNB_KB

Minik Presnesss
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2010
526
0
mrb arkadaslar ben aranıza yeni katıldım ve hemen burda paylasmak istedim bende hamileyim 16 hafta 2 günlük ama daha cinsiyetini ögrenemedm bidahaki sefere artık bütün anne adaylarına selamlar allah herkese bu duyguyu tattırsın inş:)

ALLAH ım kucağında da görmek, öpmek , koklamak nasip etsin inş...:Saruboceq:

tebrikler inş sagsalim kucagına aldıgın günüde görürsün

amin inş allah 9 ay sonunda kucagıma almayı ve saglıklı sıhatli ve hayırlı bi evlat olarak yetiştirmeyi nasip etsin inşş

gozun aydın allh kucafına almayı nasp etsın darısı bıze ınşşşşşşşşşşşşş

Gözün aydın:):) Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Darısı bizim başımıza inş.

aminn arkadaslar darısı olmayanların ve tüm bebk isteyenlerin basına inşş:)

bende seni tebrik ederim cnm benm persembe 17.haftam biticek ama daha dgru düzgün cıkmadı karnım azcık var yani ben hamileligimin ilk aylarında 5 kilo verdim daha yeni yeni almaya basladım hamile kalmadan önceki kiloma yeni ulastım daha karnımda cok cıkmadıgından kimse pek anlamıyo senn adına cok sevindim cnm bende bi an önce karnım cıksın istiyorum :)

16 hafta 2 günlük hamilesin ve cinsiyeti belli olmadı, bak ben diyim senin kızın olacak :)
benim bebişimin cinsiyeti 12 hafta 3 günlükken belli oldu ve 14 hafta 4 günlükken kesinleşti, erkek.

cnm hayırlı olsun bi yakısıklı daha geliyo demkki :) seninki masalah ii erken göstermiş kendini bak bugn 17.haftam bitti hem daha azcık karnım var hemde daha cinsiyeti belli degil :) salı doktordaydım baktı dedi bacaklarını kapamıs yatıyo göremiyorum ama kız gibi dedi 2 hafta sonra gitcem ozmn netlestirriz dedi inş hayırlısı neyse o olur ama cok merak ediyorum yaa :) bide karnım cıksın kocaman olsun istiyorum hamile oldugum anlasılsın ama yok daha karnım öle cok cıkmadı bizimki biraz nazlı galiba :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…