Bebeğin burununu temizlemek için kullanılan aspiratörler

muge359

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2011
10
0
merhaba arkadaşlar. küçük kızımın burnu son derece tıkanmış durumda. internetten araştırdığım kadarıyla bebevak diye bir burun aspiratörü buldum fakat almak konusunda biraz kafam karışık. aranızda kulananlar varsa bilgi verebilir mi? bir de santbebe sb140 diye bir ürün var hangini almalıyım. şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar. küçük kızımın burnu son derece tıkanmış durumda. internetten araştırdığım kadarıyla bebevak diye bir burun aspiratörü buldum fakat almak konusunda biraz kafam karışık. aranızda kulananlar varsa bilgi verebilir mi? bir de santbebe sb140 diye bir ürün var hangini almalıyım. şimdiden teşekkürler

Selam canım. Biraz geç oldu ama. Yeni gördüm mesajını. Ben burun aspiratörünü kullanıyorum ve çok memnunum. Kızım emdikten sonra hem ağzından hem burnundan gelerek kusuyor ve tıkanıyor bu aspiratörle hemen burnundakileri çekiyorum ve tıkanmasını önlüyorum. Bana çok faydası oldu.

uzun zamandır siteyi ziyaret etmiyordum geçtiğimiz yıl gelen msjı yeni okudum fakat özel msj atamıyorum burdan merak edenler için yardımcı olmak isterim ürünü aldım uzun zamandır kullanıyorum ben faydasını gördüm, kesinlikle rahat nefes almasına yardımcı bi ürün. o küçük pompa gibi olan aspiratörler malesef çok yetersiz kalıyor. kesinlikle tavsiye ederim, yalnız gün içinde cok sık kullanmamak şartıyla yüksek wattlarda çalıştırmayın derim, ne olur ne olmaz. ama bütün gün akan burnunu ucuna geldikçe peçeteyle bastırıp hem hepsini alamayıp hem kıpkırmızı acıyan bi burun görmektense bi kere de çıkarıyorsunuz. iyileşme sürecini de hızlandırdığını okumuştum. sözün özü kullanıyorum memnunum tavsiye ederim arkadaşlar

X