Doğuma Hazırlık Bebegin cinsiyeti

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kizlar bebeginizin cinsiyetini kacinci haftada ogrendiniz?

Aslında normalde 12-13. haftadan belirtiler ortaya çıkıyor ama uzmanlar 15-16. hafta öncesinde net birşey söylemek istemiyor.
20. haftada genelde kesin sonuç belirlenir ve cinsiyetin adı konur diyebiliriz :)

ben kızımın cinsiyetini 11 haftayı doldurduğunda öğrenmiştim canım .doktor kesin olmamakla birlikte kız gbi duruyo dedi. hala kız canım kzım

Selam canim ben oglumun cinsiyetini 17 d haftalikken ogrenmistim.sen kac haftaliksin ??

ben kızımın cinsiyetini 11 haftayı doldurduğunda öğrenmiştim canım .doktor kesin olmamakla birlikte kız gbi duruyo dedi. hala kız canım kzım

ayyy ciddi misin ya o kadar erken öğrenme ihtimeli de oluyo mu ne güzelll

bazı doktorlar kesin olmadan söylemiyo ama tecrübelerini kullanıp tahminde bulunabiliyolar aslında ben öyle erkenden öğrenmiştim kız olmasına rağmen

anladımm tecrübeli doktor her zaman iyidir :) benim eşim diretiyo doğduğunda öğreneceğiz cinsiyeti diye ona göre 9 ay bekleyecez

Benim kızımda göstermedi kendini 17 haftada öğrenebildik cinsiyetini anca

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ablama doktor 12. haftada kız dedi. şimdi hamileliği baya ilerleri sonuç değişmedi

12. haftada erkek gibi dedi.
14. haftada kız kesin dedi ve kızım oldu:)

anladımm tecrübeli doktor her zaman iyidir :) benim eşim diretiyo doğduğunda öğreneceğiz cinsiyeti diye ona göre 9 ay bekleyecez
ben nekleyemezdim valla çatlardım.sen çaktırmadan sorarsın o yokken doğunca da bi kaç saat söyleme

ben nekleyemezdim valla çatlardım.sen çaktırmadan sorarsın o yokken doğunca da bi kaç saat söyleme

şimdiden tahditle başladı sorar öğrenirsen kızarım üzülürüm diyo bende dayanamam hayatta inş. doktor ağzından kaçırır evet doğduğunda da hemen söylemeyip çektirmek gerekirr

Kizlar,
Hepinize tesekkur ederim uzun zamandir siteye girmemistim.
16.haftadayim.doktor kiz bebek dedi..sonunda bende ogrendim..insallah ilerleyen zamanlarda bir supriz cikmaz.bebekde sag salim dogar..:)

Kizlar,
Hepinize tesekkur ederim uzun zamandir siteye girmemistim.
16.haftadayim.doktor kiz bebek dedi..sonunda bende ogrendim..insallah ilerleyen zamanlarda bir supriz cikmaz.bebekde sag salim dogar..:)

İnş cnm sen kız yada erkek bebek olsun die bişey denedinmi acaba

bilmiyorum bigün bende hamile kalırmıyım inş nasip eder rabbim
ama o zaman geldiğinde bebeğimin cinsiyetini öğrenmek istemiyorum
yeter ki canımdan bi can taşıyayım hiç farketmez kız ya da erkek

Son düzenleme:
bilmiyorum bigün bende hamile kalırmıyım inş nasip eder rabbim
ama o zaman geldiğinde bebeğimin cinsiyetini öğrenmek istemiyorum
yeter ki canımdan bi can taşıyayım hiç farketmez kız ya da erkek

Melekcim seninde bebeğin olacak..
Üzülme lütfen

Melekcim seninde bebeğin olacak..
Üzülme lütfen

inş canımbazen takmıyorum hiç ama bazende çok bozuluyo moralim
her nekadar hamile kalamasakta ,bebeğimiz olmasa da bizler anne adayıyız o yüzden anneler günün kutlu olsun canım

Son düzenleme:
inş canımbazen takmıyorum hiç ama bazende çok bozuluyo moralim
her nekadar hamile kalamasakta ,bebeğimiz olmasa da bizler anne adayıyız o yüzden anneler günün kutlu olsun canım

senin ve tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum canım bende

slm kızlar yeni katıldım aranıza :)
ben bebeğimin cinsiyetini haftalıkken doktor erkek demişti 24.haftaya kadar 24. hafta erkek diyo du şimdi ise kız sizce yanılabilirmi varmı böyle bi durum yaşayan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…