Doğuma Hazırlık Bebegin cinsiyeti

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kizlar bebeginizin cinsiyetini kacinci haftada ogrendiniz?

Aslında normalde 12-13. haftadan belirtiler ortaya çıkıyor ama uzmanlar 15-16. hafta öncesinde net birşey söylemek istemiyor.
20. haftada genelde kesin sonuç belirlenir ve cinsiyetin adı konur diyebiliriz :)

ben kızımın cinsiyetini 11 haftayı doldurduğunda öğrenmiştim canım .doktor kesin olmamakla birlikte kız gbi duruyo dedi.:KK52: hala kız :KK1: canım kzım

Selam canim ben oglumun cinsiyetini 17 d haftalikken ogrenmistim.sen kac haftaliksin ??

bazı doktorlar kesin olmadan söylemiyo ama tecrübelerini kullanıp tahminde bulunabiliyolar aslında ben öyle erkenden öğrenmiştim kız olmasına rağmen

anladımm tecrübeli doktor her zaman iyidir :) benim eşim diretiyo doğduğunda öğreneceğiz cinsiyeti diye ona göre 9 ay bekleyecez :KK53:

Benim kızımda göstermedi kendini 17 haftada öğrenebildik cinsiyetini anca

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ablama doktor 12. haftada kız dedi. şimdi hamileliği baya ilerleri sonuç değişmedi :KK70:

ben nekleyemezdim valla çatlardım.sen çaktırmadan sorarsın o yokken:KK9: doğunca da bi kaç saat söyleme :KK1:

şimdiden tahditle başladı sorar öğrenirsen kızarım üzülürüm diyo bende dayanamam hayatta inş. doktor ağzından kaçırır :KK1::KK1::KK1: evet doğduğunda da hemen söylemeyip çektirmek gerekirr :KK52:

Kizlar,
Hepinize tesekkur ederim uzun zamandir siteye girmemistim.
16.haftadayim.doktor kiz bebek dedi..sonunda bende ogrendim..insallah ilerleyen zamanlarda bir supriz cikmaz.bebekde sag salim dogar..:)

Kizlar,
Hepinize tesekkur ederim uzun zamandir siteye girmemistim.
16.haftadayim.doktor kiz bebek dedi..sonunda bende ogrendim..insallah ilerleyen zamanlarda bir supriz cikmaz.bebekde sag salim dogar..:)

İnş cnm sen kız yada erkek bebek olsun die bişey denedinmi acaba

bilmiyorum bigün bende hamile kalırmıyım:KK14: inş nasip eder rabbim :KK5:
ama o zaman geldiğinde bebeğimin cinsiyetini öğrenmek istemiyorum
yeter ki canımdan bi can taşıyayım:KK16: hiç farketmez kız ya da erkek

Son düzenleme:
Melekcim seninde bebeğin olacak..
Üzülme lütfen:KK5::KK5::KK5:

inş canım:KK16:bazen takmıyorum hiç ama bazende çok bozuluyo moralim :KK14:
her nekadar hamile kalamasakta ,bebeğimiz olmasa da bizler anne adayıyız o yüzden anneler günün kutlu olsun canım:KK16::KK16:

Son düzenleme:
slm kızlar yeni katıldım aranıza :)
ben bebeğimin cinsiyetini haftalıkken doktor erkek demişti 24.haftaya kadar 24. hafta erkek diyo du şimdi ise kız sizce yanılabilirmi varmı böyle bi durum yaşayan

X