Bebeğin cinsiyetini öğrenen anneler yardım !!!

sekerkizcandy0

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2023
13
-7
30
Merhabalar kızlar. Şu anda 17+2 haftalık hamileyim. 11+5 te doktor %60 erkek olabilir ama kesin değil dedi 14+1 de de aynı şekilde dedi. 15+5 ‘te de kesin kız denildi ? Siz cinsiyeti ne zaman öğrendiniz ve değişen oldu mu ?

Son düzenleme:
Sağdan yumurtlayanlar erkek soldan kız deniyor canım ama kesin değil yani.Benim ilk gebeliğim sağdan olmuştu ve şu an üç yaşında bir oğlum var..

Merhabalar kızlar. Şu anda 14+6 haftalık hamileyim. 11+5 te doktor %60 erkek olabilir ama kesin değil dedi 14+1 de de aynı şekilde dedi. Siz cinsiyeti ne zaman öğrendiniz ve değişen oldu mu ?
Erkek dediyse genelde değişmiyor bence. 13 haftada %70 erkek denilmişti bana oğlumda. Ben hiç tereddüt bile etmemiştim😂 bacak arasını net gördüyse bundan sonra değişmez ya.

Merhabalar kızlar. Şu anda 14+6 haftalık hamileyim. 11+5 te doktor %60 erkek olabilir ama kesin değil dedi 14+1 de de aynı şekilde dedi. Siz cinsiyeti ne zaman öğrendiniz ve değişen oldu mu ?
Bana 12 haftamda erkege benziyor dedi 18 haftamda erkek olduğu kesinlesti canım ama kordonla karistirmadilarsa genellik tutuyor çünkü erkeğin cinsiyeti kıza göre daha önce kesinleşiyor

Erkek dediyse genelde değişmiyor bence. 13 haftada %70 erkek denilmişti bana oğlumda. Ben hiç tereddüt bile etmemiştim😂 bacak arasını net gördüyse bundan sonra değişmez ya.
Net göremedi 2’sindede işte. Sadece çıkıntı var gibi kuyruk sokumu da olabilir dedi. Diğerinde de arkası dönüktü göremiyorum dedi arka duruşunun bacak arasında sanki çıkıntı var gibi ama emin değilim 18. Haftada net belli olur dedi. Sağlıkla olsun ne olursa olsun hiç farketmez ama işte yinede insan tam emin olmak istiyor net olarak. Oğlum olucak yada kızım olucak diyebileyim yanii :))

Net göremedi 2’sindede işte. Sadece çıkıntı var gibi kuyruk sokumu da olabilir dedi. Diğerinde de arkası dönüktü göremiyorum dedi arka duruşunun bacak arasında sanki çıkıntı var gibi ama emin değilim 18. Haftada net belli olur dedi. Sağlıkla olsun ne olursa olsun hiç farketmez ama işte yinede insan tam emin olmak istiyor net olarak. Oğlum olucak yada kızım olucak diyebileyim yanii :))
O zaman hiç belli olmaz canım. Kız da olabilir. Sağlıklı hayırlı evlat olsun. İnşallah birdahaki sefer gösterir kendini 🤩

15+5 te başka bir doktor kız dedi kesin olarak. Buda değişir mi bilmiyorum. Bir daha ki muayenede de görücez bakalım :)
Etlimin oğluna 5-6 farklı doktor 6 ay kız demiş 🙈 ayrıntılı da erkek olduğunu öğrenmiş 😅 benim cinsiyet belli ama ayrıntılıya kadar belli değilmiş gibi davranıyorum o yüzden 😅😅

Merhabalar kızlar. Şu anda 17+2 haftalık hamileyim. 11+5 te doktor %60 erkek olabilir ama kesin değil dedi 14+1 de de aynı şekilde dedi. 15+5 ‘te de kesin kız denildi ? Siz cinsiyeti ne zaman öğrendiniz ve değişen oldu mu ?
13. Haftamda özelde %90 erkek dediler. Sonra devlete sordum bilgi vermedi göstermiyor dedi. 32. Haftamda tekrar özele gittim kesin erkek dedi. Yanılma olmadı.

Akrabamiza 7. Aya kadar kız dediler erken doğum yaptı erkek oldu her şeyi pembe kırmızı yapmıştı baştan hazırlık yapmak zorunda kaldı 😄

X