Bebeğini hipoplastik Sol Kalpten kaybetmiş bir annenin 2. Gebeliği

ezgidy

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2022
72
23
Merhaba kızlar bebeğime hipoplastik sol kalp teşhisi konmuştu ve ben aldırmadım 9 ay önce doğum yaptım ve sadece 5 gün yaşadı melek oğlum.. Şu an tekrar hamileyim ama çok tedirginim tekrar aynı şeyleri yaşayacak olmaktan. Böyle olup ikinci gebeliği normal olup sağlıklı bir bebek dünyaya getiren var mı? ☹️😢

Merhaba kızlar bebeğime hipoplastik sol kalp teşhisi konmuştu ve ben aldırmadım 9 ay önce doğum yaptım ve sadece 5 gün yaşadı melek oğlum.. Şu an tekrar hamileyim ama çok tedirginim tekrar aynı şeyleri yaşayacak olmaktan. Böyle olup ikinci gebeliği normal olup sağlıklı bir bebek dünyaya getiren var mı? ☹️😢
Merhaba merak ettim ikinci gebeliğiniz sağlıklı doğdu mu aynı hastalık ikinci de tekrar çıktı mı benim bebeğime de aynı teşhis konuldu çünkü 21 haftalık hamileyim

Merhaba, ikincide de olma ihtimali olabilir dendi şu an 30. haftamdayım az kaldı doğuma ama Allah’ıma çok şükür bu yavrumda öyle bir sıkıntı yok. Sağlıkla doğmasını bekliyorum nasip olursa.. Sizi de en iyi sizin gibi olan ben anlarım rabbim verdi rabbim aldı benim yavrumu. Acısı hiç geçmiyor ama elden de bir şey gelmiyor. Her zaman bana bahsedilmiş bir hediye olarak gördüm meleğimi. Dilerim rabbim sizin yavrunuza hayırlı, sağlıklı, güzel uzun bir ömür nasip eder… E elifgizem 12

Merhaba, inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi, maalesef ben de 3 ay önce gebeliğim sonlandırılarak kaybettim bebeğimi, her türlüsü çok zor. Eğer sizi yormayacaksam ikinci bebeğinize hamile kalana kadar neler yaptınız, sürekli nerde yanlış yaptığımı sorguluyorum, doktorlar sebeplere ilişkin çok yardımcı olmuyor. Genetik test yaptırdınız mı mesela? Ne zaman tekrar bir hamilelik düşünürüm bilmiyorum ama süreciniz faydalı olabilir. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi, maalesef ben de 3 ay önce gebeliğim sonlandırılarak kaybettim bebeğimi, her türlüsü çok zor. Eğer sizi yormayacaksam ikinci bebeğinize hamile kalana kadar neler yaptınız, sürekli nerde yanlış yaptığımı sorguluyorum, doktorlar sebeplere ilişkin çok yardımcı olmuyor. Genetik test yaptırdınız mı mesela? Ne zaman tekrar bir hamilelik düşünürüm bilmiyorum ama süreciniz faydalı olabilir. Şimdiden teşekkür ederim.
Mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın. Bu hastalıkla ilgili bir şey söyleyemiyorlar sanırım bana da hiçbir neden belirtemediler. Hayır yaptırmadım genetik test. Tekrar olsaydı yine aldırmazdım yine doğururdum çünkü. Onun o güzel yüzünü gördüm ya bana bi ömür yeter. Benim doktorum doğumdan üç ay sonra tekrar hamile kalabilirsin dedi benim gebeliğim 7 ay sonra oldu ve ben hiç korunmadım ilk doğumumdan sonra. Şu an kızım 8 aylık Allah’ıma şükür dünyalar tatlısı sağlıklı bir bebek evet oğlum hala aklımda ama emin olun çok iyi geliyor… Şu an hamile misiniz bilmiyorum ama değilseniz bir an önce çalışmalara başlayın derim 🤗🌸

X