Bebeğinizin kalp atışını geç duyanlar ?

Canım ilk gebeliğimde 6+da kalp atışı almıştı doktor. Bu gebeliğimde 8inci haftada gördük bebeği, kalp atışını duyduk. Bekle derim. İnşallah duyarsın en yakın zamanda.
İnşaAllah 🙏 beni endişelendiren bebişimi görüp hala kalp atışı alamıyor olmamız. Umarım bende bu sevinci salı günü yaşarım 🙏🌼

İlk gebeliğimde 6 haftalıktı duymuştuk kalp atışı.Ama ikincide 6+ duyamadık bi hafta bekledim ama yine duyamamıştık maalesef🙁.Sizin öyle olmaz inşallah kalp atışını duyarsın. 🙏 Ve sana moral olsun diye şunu da söylim. Görümcemin tam 9 haftaya kadar kese boş demişler ama kürtajdan bahsetmemiş doktor. Sonra herşey yolunda gitti zaten.
Öncelikle yaşadığın kayıp için üzgünüm 😔 görümcen için de çok sevindim. Beni tedirgin eden bebişimin ve kalbimin görünüp atmıyor olması oldu. 😒 Bebeğini görüp kalp atışını daha sonra duyanlar oldu mu çok merak ediyorum ama hep bebeğimde kalbinçn attığınıda aynı gün görmüşler 🙄😒

Öncelikle yaşadığın kayıp için üzgünüm 😔 görümcen için de çok sevindim. Beni tedirgin eden bebişimin ve kalbimin görünüp atmıyor olması oldu. 😒 Bebeğini görüp kalp atışını daha sonra duyanlar oldu mu çok merak ediyorum ama hep bebeğimde kalbinçn attığınıda aynı gün görmüşler
Bence bi süre beklemenin hiç bi zararı olmaz.Muhakkak geç duyan vardır.Stres en büyük zarar. Bol bol dua inşallah Rabbim ol derse olucak.Tevekkül etmek kendini ona emanet etmek stresini azaltır.Ne gelirse ondan 🙏

6+3 haftalık hamileyim.
5+5 haftalıkken 1 damla kan gelsş yok denecek azlıktaydı. Her ihtimale karşı acile gittim ( Ekim 9 da kimyasal gebelikten düşük yapmıştım) doktor alttan muayene ettiğinde kesem bomboştu ya geriden geldiğini yada boş gebelik olduğunu söyledi. Endişelendim. 2 gün sonra kendi doktoruma göründüm yolk kesem oluşmuş bu boş gebelik değil artık dedi ama bebişiöi görmedi. Doktordan çıkınca az bir kanama ile bayıldım açtım zaten tansiyonum düşmüştü. Detaylı ult. Yolladı bebeğim görüldü ama kalp atışı yoktu zaten 2 gün öncesine kadar kesem bomboştu. Yeni oluştuğu için bence kalp atışı alamadılar. Kürtaj etmekten bahsettim ölü gebelikmiş. Kabul etmedim.1 gün sonra başka hast. Gittim bebeğim ve kalbi görüldü. Yine kalp atışımız yok . Dokyor bir hafta beklemeyi önerdi. Bugün 6+3 haftalığım ve sabah başlayan aşırı bulantım vardı, göğsümde kılcal damarlarım çekiliyor gibi ağrı oluyor ama dokunulmayacak gibi değil. Canım birşeyler istiyor ama bulantıdan yiyemiyorum.
Böyle bir durumu yaşayıp bebişinin kalp atışını daha sonra duyan oldu mu merak ediyorum ?
merhaba biz 5. haftada keseyi gorduk 10 gun sonrada kalp atislarini gormustuk. cok sevindik. onu gordukten iki gun sonra ben fenalastim boyle icim cekildi ama tansiyonum dusmemis ters giden birseyler oldugunu hissetmisim. meger bebegin kalp atışı yavaslamis. doktor cok umutsuz konuştu iki gun sonra gel dedi ve malesef kalp atisi durmus kese bozulmaya baslamisti.. eğer kalbi duracaksa bunu gormemen bence daha iyi...

Ben iki gebeliğimde de 6+2 de gittim direk aldık kalp atışını ama her gebelik bir değil belki geç döllenmedir .
ilk gebeliğimde sonu benzemesin maalesef benımde 6. Haftada kalp atışı duyulmadı emin olmak için 8. Haftaya kadar bekledik .
sende emin olmadan sakın bir işlem yaptırma iyi düşün dua et .
Merhaba siz de mi 8 hafta da duydunuz? Bir de daha öncesinden kesenin içinde bebek görünüyor muydu? Benim de 6+2 kese var ama bebek görünmedi kalp atışı da duyulmadı haftaya çağırdı 😞

Şuan kaç haftalıksin canim Allah kucağına almayı nasip etsin .... Bende biraz daha bekleyeyim umarım görünür
Şuan hamile değilim canım. 3 aylıkken kaybettim bebeğimi. Ama sen sıkma canını geç döllenmedir seninki de emin ol haftaya gözükür.

Kalbi durdu canım. Normal kontrole gittim. Bi hafta öncesinde kalbinin durmuş olduğunu söylediler.
Çok üzüldüm ne çok bekliyoruz bebisiniz gelsin diye ama bunda da vardır bı hayır rabbim en kısa zamanda tekrar annelik duygusunu tattirir ve sağlıkla kucağına alırsın ins canin

Merhaba siz de mi 8 hafta da duydunuz? Bir de daha öncesinden kesenin içinde bebek görünüyor muydu? Benim de 6+2 kese var ama bebek görünmedi kalp atışı da duyulmadı haftaya çağırdı 😞
Ben 2 gebeliğimde de dediğim gibi 6+2 haftalıkken gittim ve ikisinde de direk kalp atılı duyduk çok şükür.
Sadece ilk gebeliğimde maalesef 6. Haftada alamadık 8. Haftaya kadar bekledim . Maalesef sonlandırdık ..

İnşallah sizinki geç döllenmedir sağlıklı haberlerini alırsnız

Ben 2 gebeliğimde de dediğim gibi 6+2 haftalıkken gittim ve ikisinde de direk kalp atılı duyduk çok şükür.
Sadece ilk gebeliğimde maalesef 6. Haftada alamadık 8. Haftaya kadar bekledim . Maalesef sonlandırdık ..

İnşallah sizinki geç döllenmedir sağlıklı haberlerini alırsnız
İns öyledir benim zaten tüp bebekbtransferiydi aslında kese de uyumlu gidiyor büyüyor ama bebekle kalp atışı yok henuz 😔

• Beğen
Reactions: H E
ne oldu sizin durumunuz merak ettim göründü mu bebeğiniz benzer durumdayız.

X