Bebeginizle Ilk Bulusmanizdaki Duygulariniz Hadi Bakalimm

E

EU1

Ziyaretçi
Kizlar bebislerinizi ilk gordugunuzdeki duygularimizi yazalim paylasalim.

Ilk ben basliyim bugun gordum askimi inanin o an dunyayla bagim koptu doktor ne zaman karnima jeli surdu ne zaman sildi hic hatirlamiyorum.Sadece arada esimin tepkilerini duyuyordum ay surasi kolu ay surasi bacagi diye :))

Cok baska bir duyguydu inanin simdiye kadar boyle bir duygu tatmamistim.Hele kalp atislari sanki 3 maraton kosmus atlet gibiydi o kadar hizliydiki esim korkup hemen doktora normalmi diye kendini tutamayip sordu.Allahim herkese nasip etsin bir bebis ve bu duygulari tatmayi.

Sizlerin ilk bulusmaniz nasildi neler hissettiniz ve yaninizda kimler vardi?Hadi bakalim ben yazdim sira sizde paylasin benimle..

NOT: Bu arada benim bahsettigim ultrason goruntuleridir ordaki bulusma.Eger dogum yaptiysaniz hem ilk ultrasondaki bulusmanizi hemde dogdugu andaki bulmusmanizi yazmanizi ric edicem.Hadi kizlarrr

selam.ben bebişimi ilk kez 4 hafta 2 günlükken gördüm yani henüz minicik bir noktayken.inan o zamn bile inanılmaz şeyler hissettim.ama artık eli ayağı seçilirken ilk gördüğümde aklımda olan tek şey sağlıklı sıhhatli olması için dua etmek ve bu mutluluk için şükretmekti.bu Allah'ın biz kadınlara bir lutfu bence.içinde bebğini taşımak onun için fedakarlıklar yapmak ona sahip olmak.Allah hepimizi hayırlısıyla kavuştursun yavrularına

Kizlar niye yazmiyorsunuz yaf duygularinizi paylasmak mi istemiyorsunuz yoksa sacma bir konu oludugunumu dusunuyorsunuz senağlama

valla ben ilk kucağıma aldığımı sölim o zamannnn ay ne minik demişimmm ki 3510 doğdu kuzucuk 38. haftamda ama ayıldığımda kokusu var ya o kokusu çeke çeke bi hal olmuştum.usgde ilk gördüğümde ne si neresi diye sorup duruyodumm ...

ben ilk doktora gittiğimde nokta şeklinde kalp atışını gördüm sadece çok heyecanlanmış ama pek bişey anlayamamıştım bende hamilelik belirtileri olmadığı için inanamıyordum hamile olduğuma.
bir sonraki kontrolde doktor bana organlarını göstermişti ve oğluşum taklalar atıyordu.okadar güzeldiki hala gözlerimin önündedir o görütü.gözlerim dolmuştu doktorda utanma ağla istediğin gibi demişti.hem sırıtıp hem ağlayarak işe gelmiştim.çok güzeldi.Allah herkese yaşatsın.

Ben ılk gordugum zaman keseydı sadece ama sonrakı kontrollerde elını ayagını gordugumde dunyalar benım oldu o kadar heyecanlandımkı hıc bıtmesın ıstedım yanımda kardesım vardı bu sefer gıttıgımde cınsıyetını ogrendım o anda kalbım yerınden cıkıcak gıbı oldu sımdı dort gozle doktora gıdecegım gunu sayıyorum ALLAHIM herkeze tattırsın bu duyguyu...canım oglum senı cokk sevıyorumm

Ben bebegimi ultrasonda ilk gördügümde nokta kadar kücücüktü... :) inanamadim... tekrar tekrar sordum doktora gercekten hamilemiyim diye... cok baska bir duyguydu... icimde baska bir canlinin yasadigini bilmek cok degisik ve cok güzel bir duyguydu....

Dogumdan sonra da ilk kucagima verdiklerinde gözleri dikkatimi cekmisti... Upuzun kirpikleri vardi, kendisi de zayif ve uzundu, simdi oldugu gibi... Ben soktaydim, inanamiyordum: BU bebek benim bebegim mi????

bend eilk bugün buluştum çileğim ile kızla rinanmadım çok degişik bişey ilk kez bugün gördüm dilim tutuldu damagım kurudu bogazım düğümlendi aaaaaaaa innamıoyurm allahım dedim innamıoyurm dr um resmini verdi hatta biraz önc egene baktım annem dedim karnım acıktı send ebişeyler istioyr muusn dedim ve gittim bişeyler yedim kzılar allahım herkese yaştsın inşaallah aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bnm çileğim 4+6 bnm ki

bend eilk bugün buluştum çileğim ile kızla rinanmadım çok degişik bişey ilk kez bugün gördüm dilim tutuldu damagım kurudu bogazım düğümlendi aaaaaaaa innamıoyurm allahım dedim innamıoyurm dr um resmini verdi hatta biraz önc egene baktım annem dedim karnım acıktı send ebişeyler istioyr muusn dedim ve gittim bişeyler yedim kzılar allahım herkese yaştsın inşaallah aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bnm çileğim 4+6 bnm ki

CANIM ARKADAŞIM İNAN SENİN İÇİN O KADAR ÇOK SEVİNİYORUM Kİ RABBİM HAYIRLISIYLA VE SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH.:1hug::sm_cool:a.s.

CANIM ARKADAŞIM İNAN SENİN İÇİN O KADAR ÇOK SEVİNİYORUM Kİ RABBİM HAYIRLISIYLA VE SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH.:1hug::sm_cool:a.s.

dilerim tez vakitte sen de yaşarsınŞenizŞenizŞenizŞeniz

Yeni hamisler sizler neler yasadiniz ultrasonda bebislerinizi gorunce.Hadi paylasin bakalim duygularinizi.

ben ilk defa bugün gördüm bebişimi.daha 5 haftalık minnacık yavrum. çok heyacan vericiydi.gözlerim doldu mutluluktan.onu orda görünce içim rahatladı artık onu daha çok hissedebiliyorum.harika bi duygu allahım herkese yaşatsın bu duyguları

kızlar benimki 4 aylık oldu hala ilk günkü gibiiiiiiiiii büyüdükçe daha şirin oluyolarrr...aç bırakmayın bebişlerinizi bol bol yiyin bebişlere değer
kocişlerinize söyleyin ii baksın hamişlerimizeeeee

Kizlar niye yazmiyorsunuz yaf duygularinizi paylasmak mi istemiyorsunuz yoksa sacma bir konu oludugunumu dusunuyorsunuz senağlama

CNM ÇOK GÜZEL Bİ KONU AÇMIŞSIN
NEMİ HİSSETTİM?????????????????
YAŞADIĞIM ONCA SIKINTIDAN SONRA O MİNİK ELLERİYLE ELİMİ KAVRAMASI........
BANA İHTİYACI OLDUĞUNU HİSSETTİRDİ RESMEN, BİRAZ DA SULU GÖZLÜYÜMDÜR ANNİŞCİM, BAŞLADIM AĞLAMAYA

CNM ÇOK GÜZEL Bİ KONU AÇMIŞSIN
NEMİ HİSSETTİM?????????????????
YAŞADIĞIM ONCA SIKINTIDAN SONRA O MİNİK ELLERİYLE ELİMİ KAVRAMASI........
BANA İHTİYACI OLDUĞUNU HİSSETTİRDİ RESMEN, BİRAZ DA SULU GÖZLÜYÜMDÜR ANNİŞCİM, BAŞLADIM AĞLAMAYA

Sagol canim.Valla bende oyleyim ve o dogum anini dusundukce hem korkuyor hemde ilk bulusmamiz olucak kuzumla diye heyecanlaniyorum.Evlat cok baska birseymis dimi yaaa.Baska hicbirsey icin o kadar sikinti cekilmez valla ama onlar icin hem cekiyor hemde helali hos olsun diyoruz.Bakalim bizim ilk bulusmamiz nasil olucak kizimla :asigim:

benim meleğimle buluşmam 6 hafta 2 günlükken başladı....
ve o anki duygular kelimelerle bile anlatılmaz....
kalp atışı başlamış dediğinde doktor inanamadım o minicik noktamın kalbi pıt pıt diye atıyordu artık...
benburdayım diyordu...
ve zman ilerledikçe annelik duygusunun tadına dahada varmaya başladım..
artık tamamen hissedebiliyorum oğluşumu.....
zaten babaları hiç anlatmasak neler yaşadıklarını az çok tahmin edbiliriz..
hepsinin ağzı kulaklarında ultrasondan bir saniye bile gözlerini ayırmadan baktıkları kesin...

ben bebeğimi ilk gördüğümde kese şeklindeydi.sonraki gittiğimizde kalp atışlarını duyduk ve eşimde bende gözlerimiz dolarak izledik.sonra ellerini ayaklarını gördüğümde inanamıyordum doktora sürekli bu bi mucize diyordum.çok güzel bi duygu allahım tüm isteyenlere yaşatsın inşaallah.kucağıma alacağım gün içinde sabırsızlanıyorum..CANIM OĞLUM SENİ ÇOK SEVİYORUM........

duygularimi yazdim yazdim sildim,okuyorum yok diyorum bu kadar az degildi ilk duygum biraz daha yaziyorum yine okuyorum yine begenmiyorum...ben bebegimle ilgili duygularimi ifade etme özürlüyüm sanirim,yok yani anlatamadim o anki duyguyu anlatacakk bir karsilik bulamadim....

Yasatana kavusturana SÜKÜRLer olsun,acilarini göstermesin insallah,olmayanlara da en kisa zamanda versin güzel ALLAh im..:1hug:

bizim evliliğimizin ilk ayında geldi oğlum onun vermiş olduğu şaşkınlık,heyecan ve karmakarışık duygular bi aradaydı,kendi kendime Allahım ben hazır değilim sanırım diyordum ANNEliğe.ilk dr.gittiğimizde sadece keseyi gördük ama hala ben şokta 2.randevumuzda minnacık bişeydi ve hızla büyüyordu içimde bi can bana ve sevdiğim insana ait bi can taşıyordum şimdi ise bu can için ölebilirim bunları yazarken gözyaşlarıma engel olamıyorum bazen suçluluk duygusu hissediyorum neden böyle düşündüm diye artık oğlumu dört gözle bekliyoruz sağlıkla gel ANNECİM ve bütün bebekler sağlıkla gelsinler onlar bizim küçük mucizelerimiz.........

bende insallah birdahaki sefere bebegimi gorebilirim ilkinde kesede bebegi goremeden aglayarak donmustum dumyam basima yikilmisti sanki!!!

X