Bebek arabası bataklığı

Maybelater

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2022
728
1.578
26
Hafif bir araba bakıyorum ve görünüş olarak göze hitap da etsin istiyorum. Travel sistem kadar ağır birsey istemiyorum hafif tek başıma katlayıp kullanabileceğim bir araba bir türlü içime sinen olmadı. Yokmu boyle bir bebek arabası kullanan önerisi olan lütfen 🙏 bebegim 5 aylık pusetsiz de olur

Hafif bir araba bakıyorum ve görünüş olarak göze hitap da etsin istiyorum. Travel sistem kadar ağır birsey istemiyorum hafif tek başıma katlayıp kullanabileceğim bir araba bir türlü içime sinen olmadı. Yokmu boyle bir bebek arabası kullanan önerisi olan lütfen 🙏 bebegim 5 aylık pusetsiz de olur
Ben pusetsiz baston kullandım yeni doğana Uygun Elele citi modeliydi hala var mı bilmiyorum. 3 yılı aştı hala sağlam, rengi de dolmadı. Üstelik aşırı güneşli bir yerde yaşıyoruz. Hala yepyeni duruyor

Cybex eezy s2 twist var
Inglesina triology var

X