Doğuma Hazırlık Bebek arabası önerisi lütfenn!

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar bizde çok arastirdim. Prego aldık yerden oldukca yuksek. Puseti de var. 1 yas ve 3 yas yegenlerı koyduk içine rahat ettıler katlanıyor canta gıbı. Bızım arabanın arkasında küçük ama cok güzel katlanıyor. Prego Quattra. Bız mavı yesıl arası Bı renk aldık. 1300 e. Joker de kırmızısı vardı 1250 ama erkek bebek oldugu için biz dıgerını Baska yerde bulduk 1300. Daha uyguna yoktu zaten. Cok ındırımlı. Cift yonlu. Biz cok begendık. Bebegımiz de dünyaya gelınce ınsallah saglıcakla kullanır

Arabadan memnun musunuz? bu hafta ebebekte önerdiler indirime girmiş. Gerçi indirimli hali sizin aldığınız fiyatın neredeyse 2 katı :110:

Herkese merhaba. Bebek arabası model ve marka önerir misiniz çok kararsız kaldık. Kullanışlı olması önemli, arabamızın bagajı küçük. Travel sistem arabalar fonksiyonlu ama tekerleri çok büyük. Kraft mantıklı geliyor ama onda da puset takma çıkarma olayı yok. Kısacası kararsızım yardım lütfen
Durumunuz varsa maclaren atomu oneririm.

Bende başlık açtım ama hiç cevap gelmedi, bir de bu konuya yazayım..

Sevdiğim bir arkadaşım 3 ay sonra doğum yapacak ve bebek arabası hediye etmek istiyorum.
Deneyimli anneler, yenidoğandan itibaren kullanılabilecek, hafif, az yer kaplayan aynı zamanda kullanışlı bebek arabası önerileriniz nelerdir? (Travel sistem olmasın lütfen çok yer kaplıyor, taşıması zor, daha çok aradığımız yenidoğandan itibaren kulanılan baston tarzı arabalar)
merhaba hangi bebek arabasını aldınız ve memnun musunuz şu an bakıyorum ama hala karar veremedim :KK43:

inglesina now diyorum eksi tarafları var ama genel olarak memnunum

X