bebek arabası sorunsalı

Violetevergarden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2019
168
79
29
kızlar selamlar, yaklaşık 1 haftadır forumdaki tüm bebek arabası konularını okudum kendime göre en uygununu sizlerden fikir olarak alırım diye ama daha çok kafam karıştı :KK70: o yüzden bu konuyu açıyorum. bebek arabası-puset set alacağım, bana çift yönlü hem yenidoğan sürecinde hem de 2-3 yaşına kadar kullanabileceğim bebek arabası önerir misiniz? ormana yakın bir yerde oturuyorum sık sık yürüyüş yapacağım, çok avm annesi değilim, taşıması kolay olsun tek başıma olacağım gün içinde ve bebek arabası güneşliği kaliteli olsun istiyorum yaz çocuğu olacak inşallah. bir de bu bebek arabalarında puset-oto koltuğu ayrımı varmış ilk 6 ay başka sonra başka şey kullanılıyomuş o doğru mu? fiyat max 20-25k verebilirim set olursa. deneyimli annelerden yardım bekliyorum şimdiden çok teşekkürler <3

Joie mirus var yatırıp da kullanırsınız ilk zamanlar. Kabin tipleri de yatıyor ama cift yönlü değiller. Artı iyi bir oto koltuk alırsınız bol sertifikalı 0-36 kg olandan. Puseti arabaya tak çıkar bebek arabasınaa tak olayı zor bence travel aşşırı uzak bana ve çok hantal geliyo. Ben kabinciyim en pratik en küçük onlar çünkü. Ilk zamanlar hızla geçiyor ve çok fazla çıkamıyosunuz. Ama 6 ay sonrası sürekli gezdik.

Joie mirus var yatırıp da kullanırsınız ilk zamanlar. Kabin tipleri de yatıyor ama cift yönlü değiller. Artı iyi bir oto koltuk alırsınız bol sertifikalı 0-36 kg olandan. Puseti arabaya tak çıkar bebek arabasınaa tak olayı zor bence travel aşşırı uzak bana ve çok hantal geliyo. Ben kabinciyim en pratik en küçük onlar çünkü. Ilk zamanlar hızla geçiyor ve çok fazla çıkamıyosunuz. Ama 6 ay sonrası sürekli gezdik.
çok teşekkürler

benim bebeğim henüz küvezde olduğu için aktif kullanmadık ama biz mini by easywalker buggy snap travel sistem bebek arabası aldık. internette fiyatları çok yüksek ama biz internet fiyatının yarısına aldık yerel bi mağazadan. universal sistem pusetlerle uyumlu. maxi cosi travel sistemi var. bebek arabasının kendi koltuğu ilerleyen yaşlara kadar rahatlıkla kullanılır. arabanın idaresi çok rahat. açılması kapanması çok kolay. tek elle katlanıyor. bir de daha önceden kraft spin pro oto koltuğu almıştık. aracımıza spin proyu yerleştirdik şimdiden. spin pro 0-36 kg için uygun.

Chicco we travel sistem olanı puseti ile birlikte aldık biz. Güncel fiyatı 20 bin civarı olması lazım. Bebeğimiz iki aylık şu ana kadar çok memnun kaldık her gün çıkarıyoruz biz de yürüyüşe neredeyse. Tek elle kolay katlanır olması iyi bir özellik tek başına çıkarken kolaylık sağlıyor.

Kraft twist travel bebek arabası aldım puset ile beraber, daha hamileliğimi öğrenir öğrenmez. İri tekerlekleri sayesinde kumsalda bile ideal. 5 katta oturuyorum ve asansörsüz açıkçası bebeğim uyuduğunda bile elimde rahatlıkla iskeletini bodrumda bırakarak hemde uykusunu bölmeden rahatlıkla çıkartırım, oto koltuğu olması aynı zamanda yatak için ayrı seçeneğinin olması apayrı rahatlık bana göre. İster dikey ister yatay, otomatik sallanır özelliği, kaliteli güneşlik ve rüzgarlık aynı zamanda yağmurluğunuda aldım. Benim için en güzel yanı ise kumaş olan tüm ekipmanların çıkartılır ve yıkanır olması.

X