Doğuma Hazırlık Bebek arabası tavsiyeleriniz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

mevsiminegore

Ân..
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2018
3.463
4.737
Merhaba daha doğumum ocakta nasipse ama bebek arabası araştırmaya başlayayım dedim çok kararsız kaldım .Kullanışlı ,hafif ve pratik,travel sistem olan ne önerirsiniz ? Travel sistemlerin hepsi mi ağır oluyor onu da bilemedim:olamaz:
Fiyat olarak da çok uçuk fiyat olmamalı haydi bakalim tecrübeli anneler:)

Konuyu takipteyim :)
Benim daha çok var ama fikir edinmek açısından ilgimi çekti.
Ne kadar bütçe ayırıyorsunuz? Arkadaşlar ona göre fikir verirler.

Benim de önümüzdeki ay doğum. Travel sistemler ağır ancak kullanışlı geldi bebişin rahatı çok önemli ağırlığı biz çekeriz dedik eşimle. Mothercare journey tercih ettik

Elele allroad aldik biz cok agir degil su an hala pusetiyle kullaniyoruz ama memnunum ben fiyati da cok ucuk degildi turk markasi ozellikleri de hosumuza gitmisti. Kullanincada begendik

mevsiminegore mevsiminegore merhaba..
Öncelikle sağlıcakla bebeğinize kavuşmanız dileğimle:)
Biz de çok araştırdık araba konusunu..
Once bebeğin güvenliğini sonra da kendi kullanım kolaylığını düşünerek Peg Perego'da karar kıldık. Kullanımı rahat, kolay katlanir açılır ve bebek açısından çok guvenli.

Yalnız dolar artışından dolayı fiyatlar epey uçmuş. Alalı 15 gün olmuştur fiyatı 1400 tl artmış:KK43:

Chicco liteway kullandık ilk kızımda. Çok memnunuz. Baston tipi arabalar, diğer arabalara göre daha hafif oluyor. Bizim araba ana kucağı olmadan 7 kilo mesela. Bir çok markaya göre fiyatı da gayet makul, hem de oldukça sağlam bir araba. 3 senedir kamplarda, dağ-tepe-bayır kullandık, yeni yeni tekerlekleri tutukluluk yapmaya başladı.

İkinci kızım yolda, ona daha ucuz bir şey almayı planlıyorum, Diamond Baby ya da Graco Mirage travel sistem gibi. Çünkü arabadan çok kanguru kullanan bir insanım.

Casual Quantum aldik .Dışarıdan cok evin icinde kullaniyorum .Bebegimin gaz sorunu var .Ancak arabasinda rahatlıyor. Tek elimle acip kapatabiliyorum .Gayet pratik .Disarida da sürüşü cok keyifli.

Merhaba daha doğumum ocakta nasipse ama bebek arabası araştırmaya başlayayım dedim çok kararsız kaldım .Kullanışlı ,hafif ve pratik,travel sistem olan ne önerirsiniz ? Travel sistemlerin hepsi mi ağır oluyor onu da bilemedim:olamaz:
Fiyat olarak da çok uçuk fiyat olmamalı haydi bakalim tecrübeli anneler:)
Ben chicco lite way plus aldım tavsiyeler üzerine çok da memnunun hem baston puset hem de ana kucağı içinde 6 aydan sonra baston puset olrak kullanıcam açılıp kapanması çok kolay bagaja rahatlıkla sığıyor bir de ben minyonum kaldırmam etmem de kolay oluyor şuanlık memnunum

Orta kalite bir ürün aldim ben. Belimden rahatsizim .Baston tipi biraz. Yatiyor yeni doğan icin. Bebegim 4.5 aylik yatarak gidiyor şu an. Çift yönlü kullanabiliyorum. Agirligi 3.5 kilo. Toplu taşıma araçlarına bebegimle birlikte çok rahat taşıyorum kimseye ihtiyaç duymadan. Her zaman taksi ile gitmeye gücüm yok. 15 kg a kadar taşıma kapasitesi . Baby2go 6020 modeli . Aldığim zaman indirimdeydi 480 TL idi. Simdi 600 TL yi gecmis.

X