Doğuma Hazırlık Bebek arabası tavsiyesi verir misiniz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

agacsizkoalaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
5.109
13.965
31
Merhabalar, başlıktan anladığınız gibi bebek arabası bakıyorum. Travel sistem ya da baston model üzerine ana kucağı takılabilen bir araba arıyorum. Önceliğim hafif ve güvenli olması. Tabi ki fiyat bandınında uygun olması gerekiyor. Önericek olanlar önerdiği arabanın artı ve eksi yönlerini yazabilirse çok sevinirim. He birde biliyorsanız eğer ağırlığını. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

maclaren almayı düşünüyoruz çünkü
travel sistem olanlar çok uzun ömürlü değil
çok yer kaplıyor
ilerde mecburen bastona geçilecekmiş
o yüzden doğumdan itibaren kullanılan maclaren modellerinden almaya karar verdik fiyatı fazla ama gerekirse 10 çocuk büyütür diyorlar o kadar sağlammış.

maclaren almayı düşünüyoruz çünkü
travel sistem olanlar çok uzun ömürlü değil
çok yer kaplıyor
ilerde mecburen bastona geçilecekmiş
o yüzden doğumdan itibaren kullanılan maclaren modellerinden almaya karar verdik fiyatı fazla ama gerekirse 10 çocuk büyütür diyorlar o kadar sağlammış.
Dün bizde inceledik maclaren'ı. Hem çok hafif, hemde sürüşü güzel. Ancak şöyle bir sıkıntı var bana göre; tek yönlü. Bebeği göremiyorsunuz. Ben bebeğin 1 sene anneye bakması taraftarıyım. Hem kendini güvende hissetmesi bakımından, hemde kusma vs olursa görebilmek için. Birde doğumdan itibaren kullanım için yatırınca çok dümdüz oluyor, doktorlar bunu pek önermiyor genelde. Ama tabiki çok sağlam ve güzel bir araba.

Dün bizde inceledik maclaren'ı. Hem çok hafif, hemde sürüşü güzel. Ancak şöyle bir sıkıntı var bana göre; tek yönlü. Bebeği göremiyorsunuz. Ben bebeğin 1 sene anneye bakması taraftarıyım. Hem kendini güvende hissetmesi bakımından, hemde kusma vs olursa görebilmek için. Birde doğumdan itibaren kullanım için yatırınca çok dümdüz oluyor, doktorlar bunu pek önermiyor genelde. Ama tabiki çok sağlam ve güzel bir araba.
diğer arabalar yatınca düz olmuyor mu
özellikle tam yatan olsun diye araştırıyordu arkadaşlarım. ben çok incelemedim düz yatıp yatmamasını ama zaten ilk aylar pusete koyarım nisan bebeği bizimki havalar çok sıcak olmuyor afyonda evden bile zor çıkarız heralde

diğer arabalar yatınca düz olmuyor mu
özellikle tam yatan olsun diye araştırıyordu arkadaşlarım. ben çok incelemedim düz yatıp yatmamasını ama zaten ilk aylar pusete koyarım nisan bebeği bizimki havalar çok sıcak olmuyor afyonda evden bile zor çıkarız heralde
Oluyor tabi ki ama 1 sene ana kucağını öneriyorlar genelde. Ana kucağın varsa tabi dediğin olabilir. Benim ekstradan almam gerekecek o yüzden travel bana daha mantıklı geliyor.

Bu twist xlx olan var canim ben ondan alamadim biz aldigimizda cok pahalıydı ama suan indireme girdi 2000 lira ve araba koltuguda yaninda bence bir bak derim oldukca kullanisli ama e bebegin baby me markali bebek arabasida var bir onada bak derim oda guzel

Bu twist xlx olan var canim ben ondan alamadim biz aldigimizda cok pahalıydı ama suan indireme girdi 2000 lira ve araba koltuguda yaninda bence bir bak derim oldukca kullanisli ama e bebegin baby me markali bebek arabasida var bir onada bak derim oda guzel
Çok teşekkür ederim, bakacağım. :KK51:

bende durayim surda simiden bakiyorum ama baby plus conyon modeli cok tavsiye edilio bnde ona yakinim ama bilmiyoru. bakicam

bende durayim surda simiden bakiyorum ama baby plus conyon modeli cok tavsiye edilio bnde ona yakinim ama bilmiyoru. bakicam
Ben kraft'ın most travel sistem bebek arabasını aldım. Geldi, çokta beğendim. Daha bebeğimiz doğmadığı için kullanmadım ama. 😅

Ben kraft'ın most travel sistem bebek arabasını aldım. Geldi, çokta beğendim. Daha bebeğimiz doğmadığı için kullanmadım ama. 😅
teselkurler bakicam ona da sadece sunu cok syluyolar bu travel sistemde puseti cikarip portföyü koydugunuzda bebk icindeyken yatay sekile getiremio musunuz galiba dogrumu

Merhabalar, başlıktan anladığınız gibi bebek arabası bakıyorum. Travel sistem ya da baston model üzerine ana kucağı takılabilen bir araba arıyorum. Önceliğim hafif ve güvenli olması. Tabi ki fiyat bandınında uygun olması gerekiyor. Önericek olanlar önerdiği arabanın artı ve eksi yönlerini yazabilirse çok sevinirim. He birde biliyorsanız eğer ağırlığını. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.
Ben PegPrego book 51 completo aldım 2800TL , book 51 sportif modeli de aynı, kumaş farklı sadece ve şu anda BabyMall'da fiyat 2300 TL. Araba çift yönlü, ana kucağı çocuk büyüdükçe ayarlanabiliyor. Travel sistemlerde ana kucağı genelde 13kg'ya kadar geçiyor ama küçük olduğunda çocuklar 6 aydan sonra içine giremiyor. Sonra bastona da gerek kalmıyor, içi geniş çünkü. Ana kucağı tek elle çıkartabiliyorsun. Kapatma açma tek el kullanarak oluyor.
Tek eksiği biraz ağır olması - pusetsiz 8 kg pusetle beraber 10-12 kg civarında sanırım ama tutma yerinden onu kaldırmadan sürebiliyorsun katlanmışken.

2016-2018 aralıgında wollex sanfransısco kullandık..newyork kullanan arkadaşımda memnundu.. travel sistem aldık.. hala durur sağlam sekılde..

X