Doğuma Hazırlık Bebek arabası yardımı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

brcdndr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013
139
10
Merhaba arkadaslar. 33 haftalık hamileyim bebek arabası arayışındayım hafıf tek elle kapanabilir ve mumkunse portbebesiyle kapanabilen bi model bakıyorum. Casual cadillac air yada quantum modellerini kullanan varmi nasillar yada baska bi marka oneren varmi yardımcı olursaniz sevinirim.

Chicco lite way baston travel almanızı öneririm. çok pişmanım.kanz Fernanda aldık biz.bagaj iptal.casual Vista trona da baston.onu da öneririm.

Kesinlike baston tipi al hafif ve tek elle kapanabilen cok rahat edersin

Chicco lite way baston travel almanızı öneririm. çok pişmanım.kanz Fernanda aldık biz.bagaj iptal.casual Vista trona da baston.onu da öneririm.
Baston tipini kışın kullanabiliyormuyuz ayak kısmı bastonda acikda kalmiyormu

Baston tipini kışın kullanabiliyormuyuz ayak kısmı bastonda acikda kalmiyormu
Hayır zaten bacaklarını ortebilmek için örtüsü var. Ve baston travel sistem alsanız da ilk 6 ay kullanacaginiz ona entegre edebileceğiniz ana kucağı oto koltuğu oluyor.

Yeni doğan bebek için travel daha rahat ve daha sıcak tutar gibi gördüm. İncelediğim travellarda prava golden canton ve wellgro Q3 hoşuma gitti. Kraftlara da baktım ama pahallılar. Bütçem 1300 lira. Başka tavsiye ettiğiniz model varsa onlara da bakıp artık karar vermek istiyorum.

Yeni doğan bebek için travel daha rahat ve daha sıcak tutar gibi gördüm. İncelediğim travellarda prava golden canton ve wellgro Q3 hoşuma gitti. Kraftlara da baktım ama pahallılar. Bütçem 1300 lira. Başka tavsiye ettiğiniz model varsa onlara da bakıp artık karar vermek istiyorum.
Chicco liste way travel.sist ya da casual Vista trona travel..ikisi de baston.kesinlikle baston öneririm ben çok pişmanım baston almadigima

Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama mamas papas çok çok iyi şu anda sürekli deniyorum çok pratik.
Ayrıca puset olarak 6 ay Maxi Cosi kullanacağım araba ile..

Eklentiler

• A2D01511-1590-4478-8261-5F614CBCCF46.jpeg
    A2D01511-1590-4478-8261-5F614CBCCF46.jpeg
    167,7 KB · Görüntüleme: 363
Mamas papasın fiyatı biraz pahallı ama Bütçemi artıracağım anladığım kadarıyla araba çocuk için önemli? Travel olanı kaç sene kullanıp sonra bastona geçiyor sunuz? Traveli kullanmayı ne zaman bırakıyorsunuz?

Mamas papasın fiyatı biraz pahallı ama Bütçemi artıracağım anladığım kadarıyla araba çocuk için önemli? Travel olanı kaç sene kullanıp sonra bastona geçiyor sunuz? Traveli kullanmayı ne zaman bırakıyorsunuz?

Baston travel sistem arabalar da var.Ana kucağı genel 6 ay kullanılıyor ,arabaya da koltuk olarak takılıyor kemerle.Sonrasında baston pusete geçiliyor.

Bebeconfort maia ve chicco lite way baston travel sistem arabaları öneririm.

Merhaba ben tavsiye üzerine quinny zapp aldım hastaneden cıkartırken ana kucagı çoçouğa zararlu mı bilen varmı acaba

merhaba. bende 34 haftalık hamileyim. hatta 35in içine girdim sayılır. biz kanz baston bebek arabası tercih ettik. n11 sitesinden sipariş vermiştik. baya da uyguna geldi 😊 680 liraya almıştık sanırım 1 ay önce.
genelde ilk hamilelik süreci yaşayanlar travel sistem alıyor ama sonrasında herkes baston bebek arabasına dönüyor. tüm forum sitelerinde aynı şeyleri okudum. pusetle kullanırken hafif oluyormuş ama sonrasında bebek büyüdükçe hem araba ağır hem bebek zorlanıyorlarmış.
tek elle açılıp kapanabiliyor, tentenesi tam kapanıyor, hafif ve valiz gibi taşınabiliyor. içine de greentouchdan organik pamuk ped aldık terletmesin diye. tam yatabilir pozisyona da geliyor. aşıya ve kontrollere giderken bez portbebe kullanırım diye düşündüm. fikir olsun size de 😊

Eklentiler

• IMG-20190323-WA0001-1.jpg
    IMG-20190323-WA0001-1.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 229
  • IMG-20190310-WA0018.jpg
    IMG-20190310-WA0018.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 268
Bende oturma ünitesinle kapanan bir araba arıyordum elele ranger modelini aldım kullanan arkadaşım cok memnundu sipariş ettim geldi gayet güzel fiyatıda uygun bi incelemenizi
Tavsiye ederim :)

3 çocuk ve onlarca bebek arabası deneyimi olan biri olarak tavsiyelerim
Quinny mood uzak durun. Evet çok estetik ama çok ağır.
Quinny buzz da öyle.
Stokke de aynı şekilde.
Casuel de çok ağır
Kraft yolda gitmiyor
Travel sistemli arabaları ve de büyük tekerlekli olanları asla tercih etmeyin. Çünkü toplu taşımada ya merdivenlerden inip çıkmanız gereken zamanlarda çaresiz bırakıyor.
Ben maclaren kullanıyorum çok memnunum

X