Bebek Beslenmesi Bebek arabası

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

_Twety_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2017
303
112
Mrb arkadaşlar benim 2 buçuk aylık kızım var ❣️:emir_bebek:

Maddi sıkıntılardan dolayı henüz bebek arabası alamadım çok da pahalı.

Elinde travel sistem yeni çıkanlardan yani (tercihim Kraft) fazla kullanılmamış bebek arabası olan varsa alabilirim..

Ve neden satmak istediğini yani memnun mu kalmadınız bunu izah ederseniz sevinirim..

Zaman ayırıp okuduğunuz için çok saolun... :KK200:

Anladım canım ben de konu açtım ben de satıyorum bebek arabası ve ana kucağı 700 tl.

Anladım canım ben de konu açtım ben de satıyorum bebek arabası ve ana kucağı 700 tl.
Ana kucağımız var Araba alcamm ama bebeğim daha 3 aylık ne alsam sasrdıım ağır bişey istemiyorum, baston alcamm ama bu sefer de daha ufak uygun olur mu ki bilemedim :110:

Travel sistemler iyi hem ana kucağını da takıp 6.aya kadar kullanabilirsiniz bence.Çok rahat oluyor biz öyle kullandık

Kullanımı çok rahat oluyor bi arabaya koyup çıkarırken ağırlığı oluyor onun dışında ben memnundum canım ama tabiki de baston araba gibi hafif değil.

X