Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

mucizem77

7 haziran: 97.3 10 haziran:93.9
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2011
5.233
103
35
MUCiZEE...evet o minik eller bizim hayatımızın bir mucizesi değil mi???kimi zaman güldük kimi zaman ağladık...bu topikte gerçek arkadaslıklarla gerçek paylaşımlarla birbirimize destek vererek hamile kalıyoruz...hamile arkadaşlar...mucizesini arayanlarr...gelin el ele verelim yeni yılda buradan duyuralım...haydi arkadaşlar yeni paylaşımlara ve güzel arkadaşlıklara..:KK16::KK16::KK16:
evet kimimiz bebeğimize kavuştuk. o güzell elleri aldık elimize. kimimizin halen göbeğinde kimimizn yüreğinde.unutmadık.hep beraber yolumuza devam ediyorum.2012 bitti 2013 bizim yılımız olsun..umudumuz dolu dolu olsun.umudumuzu yitirmeden yola devam edelim..

arkadaşlar bizim topimiz vardı.biz yeni arkadaşlar gelsin,yeni hikyaler yeni kişilere yardımızı dokunsun idye bu topiği açtık..inşallh yeni arkdşlarımız gelir ve yeni kişilerle yeni ardaşlarla bu durumu sürdürüürz...

HAMİLELERİMİZİN LİSTESİ

:21::123::KK55::KK71::KK49::KK52::emir_bebek:
isim evlilik bebek doğum yılı snç TDT cinsiyet
yaren2007
20052.BEBEĞİ1985DOĞDU:nazar:19.09.2012:KK55:ERKEK
2013 YENİ YILINYENİ HAMİŞLERİRABBİM KORUSUN BEBİŞLERİcinsiyetler
delyam2010ilk bebeci1987TEBRİKLER HAMİŞ:nazar: 16.09.2013:KK55:ERKEK
sinemkilic2011ilk bebeci1989TEBRİKLER HAMİŞ:nazar:06.11.2013:KK55:ERKEK
mucizem772010ilk bebeci1988TEBRİKLER HAMİŞ:nazar:18.12.2013:KK3:KIZ
Jelybonsdf 2010ilk bebeci1988TEBRİKLER İKİZLERE HAMİŞ:nazar:15.02.2014:KK55::KK55:ERKEK&ERKEK
suay822011ilk bebeciği1982TEBRİKLER HAMİŞ:nazar:30.03.2014:KK3: KIZ
nartanesi2008ilk bebeciği1985TEBRİKLER HAMİŞ:nazar:19.06.2014:KK55:erkek
[TR]

UMUTLA BEKLEYENLERİMİZİN LİSTESİ

:21::123::KK55::KK71::emir_bebek::KK50::KK49:
isim evlilik bebek dogum yılı sat bat snç

[TR]

[TR]
[TD]ayfer1983[/TD]
[TD]2004[/TD]
[TD]ilk bebek çalışması[/TD]
[TD]1983[/TD]
[TD]25 temmuz[/TD]
[TD]25 ağustos[/TD]
[TD]Gel bebiş gell gell[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]zeynep41
[/TD]
[TD]2002[/TD]
[TD]ilk bebek çalışması[/TD]
[TD]1981[/TD]
[TD]2 ağustos[/TD]
[TD]27 ağustos[/TD]
[TD]gel bebişş gell gell[/TD]
[/TR]
[TR]

kızlar meşhur tarifimizde burdahamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu

12 silme tatlı kasığı çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 2 tatlı kaşığı adetin 2. günü başlayıp 12. güne kadar sabah akşam yenir.çörekotunu dişlerimizle iyice çiğnemeliyiz. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

Kaynak: Hamilelikte Çörek Otu Çörek Otu

Hamiş kalmak için:

KARANFiL: HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. HER GÜN YEMEKLERDEN SONRA ALINAN BİR KARANFİL HEM AĞZINIZIN HOŞ KOKMASINA HEM DE HORMONLARINIZIN ÇALIŞMASINA YARAR. HAMİLELİKTE RAHİMİ KUVVETLENDİRİR. NORMAL DOĞUM YAPACAK OLANLAR, DOĞUMA BİR AY KALA HER GÜN BİR ÇAY BARDAĞI SICAK SUYA 1 KARANFİLİ 5 DAKİKA DEMLEYİP İÇERLERSE DOĞUMLARI DAHA KOLAY OLUR.
SAFRAN: YUMURTALIKLARI GELİŞTİRMEDE ETKİLİDİR. HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. AYRICA SİNİRLERİ KUVVETLENDİRİR. YEMEK YENECEĞİ ZAMAN ÜSTÜNE SERPİLİR. (0. 5 MG)
ŞERBETÇİOTU: BOL KADINLIK HORMONU İHTİVA EDER. BİR LİTRE SUYA 30 GR ATILARAK 10 DAKİKA DEMLENDİRİLİR. GÜNDE 3-4 BARDAK İÇİLİR. AYRICA İYİ UYKU VERİR.
TARÇIN HORMONLARI ÇALIŞTIRIR. CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR. BEYAZ AKINTIYI GİDERİR. VÜCUDUN DAYANIKLILIĞINI ARTIRIR. BİR BARDAK SUYA YARIM KAHVE KAŞIĞI KATILIP İÇİLEBİLİR.
NANE:HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. TAZE OLARAK SALATALARA EKLENEREK YENEBİLİR. BİR LİTRE SUYA 10 GR KONARAK DEMLENİR, BU KARIŞIM SU YERİNE İÇİLEBİLİR. SANCILI REGL DÖNEMLERİNDE NANE ÇAYI RAHATLATICIDIR
BiBERiYE:TÜM HORMON VE SALGI BEZLERİNİN DENGELİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR. KANSIZLIK VE ZAFİYETİ GİDERİR. ÖZELLİKLE HANIMLARDA BEYAZ AKINTIYI KESER
ZATER:CİNSEL GÜCÜ ARTIRIR. ZİHİN YORGUNLUĞUNU GİDERİR. RUHEN VE BEDENEN CANLILIK VERİR. KEKİK GİBİ KULLANILIR. TOZ HALİNDE YEMEKLERİN ÜZERİNE SERPİLİR
PAPATYA: DÜZENLİ ADET GÖRMEYİ SAĞLAR. HORMON DÜZENLEYİCİSİDİR. GÜNDE İKİ- ÜÇ BARDAK İÇİLİR. BİR BARDAK SUYA 5 ADET PAPATYA UFALANIP 10-15 DAKİKA DEMLENİR.
REZERYAN: HORMON DÜZENLEYİCİSİDİR. HAMİLE KALMAYA YARDIMCI OLUR. ET, FASULYE, LAHANA GİBİ YİYECEKLERİN ÜZERİNE BİR KAHVE KAŞIĞI KONUR.
ADAÇAYI: HORMON EKSİKLİĞİNİ GİDERİP HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. BİR BARDAK SICAK SUYA ÜÇ YAPRAK ADAÇAYI BEŞ DAKİKA DEMLENDİRİLİP İÇİLİR. KALBE DE İYİ GELİR. SIKÇA İÇİLDİĞİNDE TÜM BEDENİ GÜÇLENDİRİR. DÖLYATAĞI HASTALIĞI OLAN HANIMLARIN ARASIRA ADAÇAYI OTURMA BANYOSU YAPMALARI İYİ OLUR. OTURMA BANYOSU İÇİN; İKİ AVUÇ DOLUSU YAPRAK ADAÇAYI SOĞUK SUDA GECE BOYUNCA BEKLETİLİR. ERTESİ GÜN KAYNAMA NOKTASINA KADAR ISITILIP BANYO SUYUNA EKLENİR. BANYO SUYU BÖBREKLERİN ÜSTÜNE KADAR ÇIKMALIDIR.
BiRA MAYASI: BÜTÜN SALGI BEZLERİNİ UYUMLU OLARAK ÇALIŞTIRIR.
HARDAL: BÜTÜN HORMONLARI ÇALIŞTIRIR. SİNİRLERİ KUVVETLENDİRİR
KiMYON: SİNİR SİSTEMİNİ KUVVETLENDİRİR ADETİN NORMAL VE AĞRISIZ OLMASINI SAĞLAR.
YULAF EZMESi: HORMONLARI DÜZENLER. VÜCUDUN DİRENCİNİ ARTIRIR. SABAHLEYİN KAHVALTIDA YENDİĞİNDE GÜN BOYU TOK TUTAR. AKŞAMLARI SALEP GİBİ İÇİLİP YATILABİLİR.
VANiLYA: CİNSEL GÜCÜN ARTMASINA NEDEN OLUR. VÜCUDU VE SİNİRLERİ GÜÇLENDİRİR. DEPRESYONA İYİ GELİR.
ÇAM FISTIĞI: HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. PORTAKAL ELMA, ARMUT GİBİ MEYVA VEYA BİR SEBZE ÜZERİNE YENMELİDİR. YOKSA PEKLİK YAPABİLİR. TEK BAŞINA YENMEMELİDİR.
SUSAM: TAHİN OLARAK YENMELİDİR. TÜM ORGANLARIN DÜZENLİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR
AYÇEKİRDEĞİ:BOL ''E'' VİTAMİNİ VE ''PROTEİN'' İHTİVA EDER. CİNSEL ARZUYU ARTIRIR. AYÇİÇEK YAĞINDA DA ''E'' VİTAMİNİ VARDIR. BÜTÜN YEMEKLERDE RAHATLIKLA KULLANILABİLİR.
ÇÖREKOTU: TÜM SALGI BEZLERİNİ ÇALIŞTIRIR. . ÇORBA, EKMEK, PİDE VE KURABİYE ÜZERİNDE EKİLEREK YENİR. GÜNDE BİR TUTAM YETERLİDİR.
DEFNE: BÖBREK ÜSTÜ BEZLERİNİN DÜZENLİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR. HER TÜRLÜ ET VE BALIK YEMEĞİNDE KULLANILABİLİNİR.
KARABİBER:TÜM VÜCUDU UYARIR. KADINDA VE ERKEKTE CİNSEL ARZUYU ARTIRIR. KANSIZLIĞI GİDERİR. BOL İDRAR SÖKTÜRÜR. SİNİRLERİ KUVVETLENDİRİR.
ACI KIRMIZI BİBER: TÜM SALGI BEZLERİNİ ÇALIŞTIRIR. VÜCUTTAN SU BOŞALTIR. KADINLARDA VE ERKEKLERDE CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR.
KİŞNİŞ: . KADINLARDA ADETİN NORMAL VE AĞRISIZ OLMASINI SAĞLAR. TÜM HORMONLARI ÇALIŞTIRIR. BEBEKLİ ANNELERİN SÜTÜNÜN ARTMASINI SAĞLAR.
ZENCEFİL: TÜM VÜCUDU UYARARAK BEDENEN VE RUHEN GÜÇ KAZANDIRIR. KADIN VE ERKEKTE CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR.
[COLOR="#FF00"]KEKİK:
KADINLARDA REGL ZAMANINDA AĞRISIZ KRAMPSIZ GEÇMESİNE YARDIM EDER. KADIN VE ERKEKTE CİNSEL ARZUYU ARTIRIR. BOL İDRAR SÖKTÜRÜR. KEKİKLE KARIŞTIRILMIŞ BAL YENMESİ ORGANİZMAYI GÜÇLENDİRİR VE DENGEYE KAVUŞTURUR.
FESLEĞEN: KADINLARDA ADETİN DÜZENLİ VE AĞRISIZ OLMASINI SAĞLAR. HAMİLE KADINLARIN DOĞUMUNU KOLAYLAŞTIRIR.
ÖKSEOYU: HORMON DENGESİNİ DÜZENLER, KAN BASINCINI DENGELER, MENAPOZ DÖNEMİNDEKİ SIKINTILARI DA RAHAT ATLATMAYA YARDIMCI OLUR. TAZE BİTKİ ÖZSUYU ÇOK DEĞERLİDİR. ÖKSEOTU GÜZELCE YIKANARAK NEMLİ DURUMDA MİKSERDE SIKILMALIDIR. BU ÖZSUDAN 25 DAMLA BİRAZ SUYUN İÇİNDE KAHVALTIDAN YARIM SAAT ÖNCE VE YATMADAN ALINMALIDIR.
CİVANPERÇEMİ:ADETGÖRME DÜZENSİZLİKLERİ, RAHİM AKINTISI, RAHİM ŞİKAYETLERİ, MENAPOZ ÇAĞINDA ETKİLİDİR. DÜŞÜK YAPMAYA YATKIN KADINLARDA BEBEĞİN RAHİMDEKİ DURUMUNU GÜÇLENDİRİR.
ASLANPENCESİ: ADETGÖRME DÜZENSİZLİKLERİ, RAHİM AKINTISI, RAHİM ŞİKAYETLERİ, MENAPOZ ÇAĞINDA ETKİLİDİR. DÜŞÜK YAPMAYA YATKIN KADINLARDA BEBEĞİN RAHİMDEKİ DURUMUNU GÜÇLENDİRİR.
SARIBALLIBABA: DÖLYATAĞI GEVŞEKLİKLERİNDE DÖLYATAĞI KASLARI YORGUNLUKLARINDA YARARLIDIR. 3 AYDAN İTİBAREN İÇİLMELİDİR. RAHİM VE ADET DÜZENSİZLİKLERİNDE GÜNDE İKİ FİNCAN ÇAYI YETERLİDİR. SİNİRSEL UYKUSUZLUKLARDA VE TÜM KADIN HASTALIKLARINDA BAŞARI İLE KULLANILIR.
ÇOBANÇANTASI: DÖLYATAĞI KANAMALARINDA ETKİLİDİR

soĞan suyu kürü
1 adet orta boy yemeklik soĞanI (kIrmIZI , mor veya kabuğu beyaz olan soğan kullanılamaz) dörde bölün.

önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya ekleyerek 5 dakika daha kaynatın ve içine başka hiç bir şey ilave etmeden öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak bu soğan suyundan tüketin. Bu kürü sadece 15 gün uygulayıp bitirin.

Soğan kürünün adet döneminde uygulamasının her hangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Fakat, etkisi açısından en ideal zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra uygulanmalıdır.

ilk kür uygulandıktan sonra 2. adetin başlamasından 10 gün önce tekrar 5 gün ya da 7 gün bu soğan suyu kürünü tekrarlamalısınız.

Hamile kalmak için soğan suyu küründen sonra kuru incir kürü uygulamalıdır. (her iki kürü aynı anda uygulamayınız)

Uyarı: Soğan suyu kürü 15 günden fazla uygulanmamalı

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over gibi şikayeti bulunan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen gidermektedir.

yumurta çatlaması için incir kürü

Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına için.
Bu kürün uygulama şekli:
Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.
Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.
Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.
Kuru incir kürünü yumurta çatlatmak için kullanmak isterseniz:
Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay çatlamasına yardımcı olacaktır.

Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde beyaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin.Bunu haftada 4 kez tekrar edin.Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over 'den de koruyacaktır

yapılabilcekler

.....1......

Isteklerin kabul olamsı için
her kim pazartesi gcesi 4 rekat namaz kılar
1.rekatta fatiha suresinden sonra 11 ihlas
2.rekatta fatiha suresinden sonra 21 ihlas
3.rekatta fatiha suresinden sonra 30 ihlas
4. rekatta fatiha suresinden sonra 40 ihlas
selam verince ihlas suresini 75 kere okunur.anne ve babası için ve kendisi için istigfar edip peygamber efendimize 75 kez selavat our ardındanda isteğini allaha azr ederse istediği şeyi o kişiye vermesi allahu tealaya bir hak olur...

.....2.....
her kim allahtan bir isteği olursa güzelce abdest aldıktan sonra kimsenin görmeyeceği bir yerde dört rekat namaz kılar
1.rekatta fatiha suresinden sonra 10 ihlas
2.rekatta fatiha suresinden sonra 20 ihlas
3.rekatta fatiha suresinden sonra 30 ihlas
4.rekatta fatiha suresinden sonra 40 ihlas
selam verince ihlas suresini 50 defa okur
peygamber efendimize 70 salavat okur ardından "la havle vela kuvvete illah billah"
(allahıu tealanın yardımı olmadan hiç bir günahtan dönüş hiç bir ibadete kuvvet yoktur derse o kişinin üzerinde borç varsa allahu teala onu ödemesindekolaylık verir.kaybı varsa buldurur..günahları affolur.çocuğu yoksa nasip eder ne dua ederse kabul eder rabbim..

....3....

bir dileği olan..bir isteği olan kişi
akşam 23.00 dan sonra güneş doğana kadr(gecenin 3/1 de olursa daha iyi)
ayatel kürsi
1.gün 50 defa
2.gün 170 defa
3.gün 220defa
4.gün 313defa
5.gün 50defa
6.gün 170defa
7.gün 313 defa
okunur..allhın izniyle dleği kabul olur

....4....

yasin suresi okunurken.her mübin duragında mübin duası okunur..her durakta başa dönülür...
1. durakta okunur başa gelinir.baştan başlanır 2. duraga kadr gelinir tekrar okunur..sonuna kadar aynı şekilde tamamlanır...

bu 7 kez yapılır...

....5.....
Okunuşu: ''Lâ ilâhe illâ ente sūbhâneke innî kūntū minazzâlimiyn''

Manası: ''Allâh'ım! Senden başka hiçbir ilâh (ibâdet edilecek mâbüd) yoktur. Seni bütün noksanlıklardan uzak tutar, tenzih ederim. Gerçekten ben,haksızlık edenlerden (zâlimlerden) oldum.''
demektir.bunu günde 100 defa tespih çekmeli..anlamını idrak ederek..
ve cuma günü sela ile ezan arasında 2 rekat namaz kılılır..her sevcdeeye vardığında 40 kerz bu söylenir.ve delam verilir..selamdan sonrada rabbimze dua edilir
.

Son düzenleme:
hayirli ugurlu olsun yeni topigimiz bu arada ilk yazan benimmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
RABIIM GUZEL ALLAHIM bizi bu topikde hamilelik haberlerimizi anne oldugumuz haberlerini bebegimizin ilk fotolarini paylasmayi nasip etsin INSALLAH hayirlisi ile......

Son düzenleme:
hayirli ugurlu olsun yeni topigimiz bu arada ilk yazan benimmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
RABIIM GUZEL ALLAHIM bizi bu topikde hamilelik haberlerimizi anne oldugumuz haberlerini bebegimizin ilk fotolarini paylasmayi nasip etsin INSALLAH hayirlisi ile......

hayırlsı cnm bütün kızlar onaylasında öyle geçelim bu sayfayaaa

Anam ben yeni gördüm:))hayırlara vesile olsun kızlar.allahım hep güZel haberler paylaşmayı nasip etsin.melaikeler gelsin gayrı yaw:)))

merhaba kızlar topiğiniz hayırlı olsun.eski topiğinizi görüyordum hep. ama sayfa baya ilerlemiş diye hiç cevap yazamamıştım. :KK17: ben 1981 yılında doğdum. ilk bebek çalışmam sat 3 ocak ( bugün) bat 29 ocak

Merhabalar kızlar bende aranıza yeni katılıyorum 1985 doğumluyum 2010 yılında evlendim ilk bebeğimizi bekliyoruz artık dört gözle bat 12 ocak beni eklerseniz sevinirim...

Merhabalar kızlar bende aranıza yeni katılıyorum 1985 doğumluyum 2010 yılında evlendim ilk bebeğimizi bekliyoruz artık dört gözle bat 12 ocak beni eklerseniz sevinirim...

hadi bakalım canım inşallah bu ay başarırız hamile kalabilmeyi :KK9: ben bugün adet oldum düşünebliyor musun? 2 adet arasında oldum :KK9: ağlasam mı sevinsem mi bilemedim kırmızıları görünce

hayırlı olsun herkese topikk,bol boll bebiş haberleri gesin inşş................:nazar::nazar::nazar:

merhaba kızlar topiğiniz hayırlı olsun.eski topiğinizi görüyordum hep. ama sayfa baya ilerlemiş diye hiç cevap yazamamıştım. :KK17: ben 1981 yılında doğdum. ilk bebek çalışmam sat 3 ocak ( bugün) bat 29 ocak
ne güzel işte bende o yüzden buraya yenisini açtım kuzum...
yei yılın yeni ayın uğurlu olsun cnmmm
sen ne kadrlık evliisn cnm sorun varmı nedir..uğraşıyonu adın ne nerelsisn
hoşgeldinnn canımmm
inşallh 12 ocak olmaz ve yeni yılın ilk hamişi sen olursun ve uğurumuz olursunnn
hayırlı olsun herkese topikk,bol boll bebiş haberleri gesin inşş................:nazar::nazar::nazar:

aminnn canım benimmmmm
artık hep burda olcaz cnmmm

ne güzel işte bende o yüzden buraya yenisini açtım kuzum...
yei yılın yeni ayın uğurlu olsun cnmmm
sen ne kadrlık evliisn cnm sorun varmı nedir..uğraşıyonu adın ne nerelsisn

hoşgeldinnn canımmm
inşallh 12 ocak olmaz ve yeni yılın ilk hamişi sen olursun ve uğurumuz olursunnn

aminnn canım benimmmmm
artık hep burda olcaz cnmmm

sağol canım. senin de yeni yılın kutlu, mutlu olsun. ben 5 yıllık evliyim. 4 yıldır bebiş olmuyor. benim hikayem uzun ama özet geçmek gerekirse eşimde sperm hareket azlığı ben de de hormonal bozukluk var

cnmm hayırlı olssun topiğimiz..bol bebişli olsun inşallah..diğer tarafa tam yazdım bitirdim senin yazını gördüm...

slmmm kızlar nasılsınız...

elifim maşallah :nazar: paşan çok tatlı..rabbim nazarlardan korusun..hayırlı bir evlat olsun inşallah...

biraz gecmıse baktım şeydam başka topik açmıssın..süper olmus valla 2013 e yeni umutlarla gidiyoruz...
yeni olan herseyi severimm:))

ayfercim rabbime dua et her zaman....kalbini temiz tut..rabbim en iisini verir ..inşallah herşey yolunda gidr..

dilber sen nasılsın aşılaman hayırlı olsun ..inşallah bebişin sana tutunur...

:KK16::KK16::KK16::emir_bebek::nazar::nazar:

of kızlar adetim 3 gun gecti test yapıyorum cıkmıyor belım kasıklarım agrıyor şiddetli ben ne yapacagım

şeydacımm hayırlı olsunn hamişler çoğalsın inşallahh :KK16::KK16::KK16::KK16:
sağolsınn kuzum benimm
inşllhh uğurlu olacak cnmmmm
siz doğayenlerimzi burda bizi yalnız bırakmıcksın cnmm
sağol canım. senin de yeni yılın kutlu, mutlu olsun. ben 5 yıllık evliyim. 4 yıldır bebiş olmuyor. benim hikayem uzun ama özet geçmek gerekirse eşimde sperm hareket azlığı ben de de hormonal bozukluk var
bol bol keçiboynuzu incir havuç yedir cnm..
bende de pko var..rabbim bizede evlt vercek inşllhh
2007 mi 2008 mi cnm onuda düşerim
of kızlar adetim 3 gun gecti test yapıyorum cıkmıyor belım kasıklarım agrıyor şiddetli ben ne yapacagım
bekliceksin kuzum az dahada sabır tatlımmmm

neyse kızlar ben yatıyorumm..yarın erkenden doktra gidicem ..
kontrolüm var azcık atar yapimde rahtlıyım..beni beynen rahatlatmazsa ztn başka doktra gidicemm...görüşürükkk

sağolsınn kuzum benimm
inşllhh uğurlu olacak cnmmmm
siz doğayenlerimzi burda bizi yalnız bırakmıcksın cnmm

bol bol keçiboynuzu incir havuç yedir cnm..
bende de pko var..rabbim bizede evlt vercek inşllhh
2007 mi 2008 mi cnm onuda düşerim

bekliceksin kuzum az dahada sabır tatlımmmm

2007 canım. keçi boynuzu kür ü yaptım canım benimkine. keçi boynuzu adından mıdır nedir bilmem bir türlü sperm testi yaptıramadım adama :KK9: aradan baya geçince yaptırdık testi ama harket daha da düşmüş. şimdi mustafa eraslanın ürünlerini deniyoruz.ben çıkıyorum canım yarın gelirim tekrar. herkese iyi geceler

neyse kızlar ben yatıyorumm..yarın erkenden doktra gidicem ..
kontrolüm var azcık atar yapimde rahtlıyım..beni beynen rahatlatmazsa ztn başka doktra gidicemm...görüşürükkk

ii geceler cnm allah rahatlık versin...içimizdeki sıkıntılarda su gibi akıp gitsin....:KK16:

2007 canım. keçi boynuzu kür ü yaptım canım benimkine. keçi boynuzu adından mıdır nedir bilmem bir türlü sperm testi yaptıramadım adama :KK9: aradan baya geçince yaptırdık testi ama harket daha da düşmüş. şimdi mustafa eraslanın ürünlerini deniyoruz.ben çıkıyorum canım yarın gelirim tekrar. herkese iyi geceler

tamm cnm yarın konuşuruz artıkınnn....ii gecelr cnm

X