Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Bebek beşiği seçme sıkıntısı

Ceyynn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2015
34
3
34
Merhaba arkadaslar iki ay sonra oglum geliyor insallah haliyle beşik alcam ama karar veremedim bitane begendim icimede sindi ama kullanimi nasil olur onu bilmiyorum bu besikten kullanan varmi varsa memnun kaldimi kolaymi rahatmi yardimci olursaniz svinirim tesekkurler

Eklentiler

• Screenshot_2016-02-08-19-36-37.png
    Screenshot_2016-02-08-19-36-37.png
    98,6 KB · Görüntüleme: 1.236
Bunu kac ayliga kadar kullanabiliyorsunuz?
Kucuk gibi geldi bana.
Ama sanirim bi kat alta da indirilebilir bir sey?

Kucukler 1 yasindan sonra kullanissiz kaliyor cunku cocuk ayaklaniyor, usme tehlikesi olusuyor vs.

Park yatak dusunmez misiniz?

Bizim beşiğimiz gösterişli ve kocamandı. Çok özenmiştim alırken ama şimdi pişmanım. 2.5-3 yaşında zaten istediği kadar büyük konforlu olsun, çocuk beşikte yatmak istemiyor. Normal odaya geçince hantal bir beşikle ortada kalakalıyor insan. Gerçi ikinci yolda bir 2.5 yıl da ikinciye kullanırım ama sonrası yine sorun:) en iyisi park yatak. Hem fiyat uygun hem İşin bitince katla koy köşeye oh mis:KK76:

Ben odasina buyuyebilen yataklardan almistim odamiza da park yatak. Zaten bizim odada park yataginda 6 ay yatti ama sonrasinda da her tatile, aile ziyaretlerine vs yanimda goturdum inanilmaz kullanisli bişey. Bu besigin buyuklugunu kestiremedim simdi ama mothercare ya da ikedakilerin ölçülerindeyse 2.5 yasina kadar kullanirsiniz.

Kesinlikle park yatağı tavsiye ederim. Bende çok araştırdım o büyük yataklardan olsun sizin koyduğunuz foroğraftaki gibi olsun çok istedim alayım. Sonra eşim gitmiş almış park yatak çok içime sinmemişti ama oğlum doğdu kullanmaya başladık inan şimdi teşekkür ediyorum eşime iyiki öbürlerinden almamışım. Park yatak çok kullanışlı kesinlikle tabi bana göre bu. Ama büyük yatak alanlar etrafımda hiç memnun değil.

park yatak alın.. beşik dediğiniz 4 aydan sonra kullanılmıyor .. park yatak el ayak her daim yanınızda taşıyabilirsiniz.. memlekete tatile..

25 gun oldu ben dogum yapalı
kızım bu besıkte yatıyor cok kullanıslı
6 aya kadar kullanılabılıyormus sonrada dırek buyuyebılen karyola besık alıcam odasına IMG-20151114-01904.jpg
sızınkıde benzer bence kullanırsınız rahatlıkla
bebısınız hayırlı olsun :)

Sîzin beşikten beklentinize göre değişir

Oğlumun odasında yatağı salonda da beşiği vardı beşik tekerlekli idi ben onu her yer götürürdüm mutfağa vs bu nedenle çok memnun kaldım

Sallamalı almıştım ama o fonksiyonunu hiç kullanmadım

Ben onu kapıya vs ölçüp almıştım 7-8 ay sonra zaten benimki derinleşiyordu onu bırakıp park yatağa geçtik ama onu taşıyamadık o salonda kaldı gündüz uyudu oynadı vs arabası ile gezdirdik ev içinde de

Oğlum 3 yaşına kadar park yatakta yattı ve çok memnun kaldım şimdi sıra kizimda oğlum bazaya geçti. Tayinimize 1.5 sene kaldı sonra ikisine birden oda yapar hepten rahatlarım gibi bir hayalim var :KK48:

Bi beşiği uzun süre kullanamazsiniz. Park yatak tercih ederseniz istediğiniz yere de götürebilirsiniz.

Yanları kapalı olmasın. Böyle parmaklıklı iyi. Yattığınız yerden de bebeği görebilirsiniz.

park yataklar kullanışlı diyorlar ama ben almadım..
hem estetik gelmedi hemde diğer yataklara göre bir avantajını göremedim
sizin ilk resimdeki beşiği aldım ben..
hem sallanıyor hemde çocuk büyüdüğünde toplayıp kaldırabiliyorsun...
üstelik anne yanı da olabiliyor..
bebeğim henüz doğmadı ama ben bayıldım..
resimler içinden ilkini beğendim

bebek büyüyünce yatakta ayaga kalkmaya çalışacak ..
park yatak alırsan yürüme evresine gelince yatagı aşağı indirirsin inan çok rahat olur

bekarım ama 4 yeğenim var çok bilgiliyim bu konuda ...

şimdi sepet beşikler süslü şeyler cazip gelir ama sonra kullanamazsın

Bunu kac ayliga kadar kullanabiliyorsunuz?
Kucuk gibi geldi bana.
Ama sanirim bi kat alta da indirilebilir bir sey?

Kucukler 1 yasindan sonra kullanissiz kaliyor cunku cocuk ayaklaniyor, usme tehlikesi olusuyor vs.

Park yatak dusunmez misiniz?
Bunun en.buyugunu alacam oda baya buyuk oluyor zaten 5 yasina kadar kullanilabiyor park yatak var zaten ama bi tanidiim verdi saolsun geri verecem bi sure kullandiktan sonra bide bunu kendi odamda bulundurcam sabit park yatagida gunduz kullanmayi dusunuyorum

Merhaba arkadaslar iki ay sonra oglum geliyor insallah haliyle beşik alcam ama karar veremedim bitane begendim icimede sindi ama kullanimi nasil olur onu bilmiyorum bu besikten kullanan varmi varsa memnun kaldimi kolaymi rahatmi yardimci olursaniz svinirim tesekkurler
Bu beşikten ben kullanıyorum beyaz rengini ve gayet memnun kaldım. Kızım 1 yaşında ve en azından 2-2.5 yaşına kadar kullanırım diye düşünüyorum,tavsiye ederim.

Bizimde son 15 günümüz kaldı bende çok araştırdım alırken ama besiklr kısa vadeli oluyor ve cok yer kaplıyor park yatakta karar kıldım hem kullanışlı uzun süre hem pratik park yatak öneririm

sallanan park yatakları tavsiye ediorum çok tangırtı yapacak bişeye benzio hem erkek çocukları çok hareketli oluyo park yatağın seviyesini aşağı indirmiştik biz bunda oyle bir sistem yok sanırım...

X