Bebek bezi önerilerinizi alabilir miyim

bebeland ile başladığım annelik serüvenine baby turco ile devam ettim ebatları küçük olunca ve bebeğim hızla kilo alınca kaldı pişik yapmaya başladı bebem natural kullanıyoruz şuan başlarda iyiydi yalnız şuan acayip pişik yaptı hatta öyle bir pişik ki belinde falan var neredeyse şimdi de önlem marka bebek bezini sipariş verdim bakalım ne olacak siz neler kullanıyorsunuz anneler önlem marka kullanıp memnun kalanlarınız var mı
Molfix ile başladım 1 ay kullandım pişik yaptı sleepy e geçtim hala sleepy kullanıyorum.

bebeland ile başladığım annelik serüvenine baby turco ile devam ettim ebatları küçük olunca ve bebeğim hızla kilo alınca kaldı pişik yapmaya başladı bebem natural kullanıyoruz şuan başlarda iyiydi yalnız şuan acayip pişik yaptı hatta öyle bir pişik ki belinde falan var neredeyse şimdi de önlem marka bebek bezini sipariş verdim bakalım ne olacak siz neler kullanıyorsunuz anneler önlem marka kullanıp memnun kalanlarınız var mı
Goon kullanıyorum primaya en yakın o demişlerdi bebeğim alerjik bir bebek genede bir sorun yaşamadım üstelik migrosta sürekli indirime giriyor tavsiye ederim ebatları büyük 1 i 2 gibi

Ben Prima aktif Bebek ve sleepy karışık kullanıyorum. Sleepy yi gündüzleri ve şık degistirdigim zamanlarda kullanıyorum. Gece mutlaka Prima takıyorum. Prima pişik yapmıyor ve sizdirmiyor. Sleepy bazen makat kısmını pişik yapıyor. Pişik olunca sudokrem sürüyorum düzeliyor. Diger markalara hiç bakmadım
Ben prima premium care kullanıyorum prima uygulamasından da aktif bebek hediye aldım ama hiç beğenmedim hem sızdırdı ve kokuyu direkt yaydı hem premium care’e göre kalıbı daha küçük hem de daha sert bir dokusu var. Primanın hangi modeli olursa olsun pişik yapmıyor ama bebeğim doğduğundan beri pişik olmadı çok şükür ensesine kadar kaka ve çiş doldurmasına rağmen😄😄

Ben prima premium care kullanıyorum prima uygulamasından da aktif bebek hediye aldım ama hiç beğenmedim hem sızdırdı ve kokuyu direkt yaydı hem premium care’e göre kalıbı daha küçük hem de daha sert bir dokusu var. Primanın hangi modeli olursa olsun pişik yapmıyor ama bebeğim doğduğundan beri pişik olmadı çok şükür ensesine kadar kaka ve çiş doldurmasına rağmen😄😄
Premium care çok iyi zaten ona diyecek yok ancak fiyatı oldukça yüksek

Premium care çok iyi zaten ona diyecek yok ancak fiyatı oldukça yüksek
Aslında aktif bebekle arasında pek bir fark yok ama evet malesef pahalı bi bez, ben genelde migros ya da carrefoursadan alıyorum baya bi indirimli olduğu dönemler oluyor uygulamalarında

Yenidoğan Sleepy bio natural almıştım. O çok güzeldi. Sonra goon, molfix, babyme, Sleepy natural, Sleepy extra, baby turco falan denedim. En iyisi baby turco idi. Kullandıklarım içinde baby turco ve Sleepy bio naturali eşdeğer tutuyorum. Diğerleri farklı sebeplerle kafama yatmadı.

Yenidoğan Sleepy bio natural almıştım. O çok güzeldi. Sonra goon, molfix, babyme, Sleepy natural, Sleepy extra, baby turco falan denedim. En iyisi baby turco idi. Kullandıklarım içinde baby turco ve Sleepy bio naturali eşdeğer tutuyorum. Diğerleri farklı sebeplerle kafama yatmadı.
Ben baby me den sleepy naturale geçtim. Normalde bio natural alcaktim o an bulamadım. Naturalle bio natural arasında çok fark var mı?

Bebeğiniz çok pişik oluyor sanırım. İlk çocuğunuz da öyleymiş. Pişikler genellikle bezden değilde yediklerimizden tetiklenir. Emziriyor musunuz?
Gaz yapan ve asidik gıda tüketmemeye çalışsanız belki rahatlar.

X