Bebek bezi stoğu

she86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
2.381
1.408
37
Merhaba kızlar
Ben yenidoğan yani hemşireye vermek işin Sleepy naturel 1 numara aldım 1 paket aldım 1paket almayı da düşünüyorum. Ama sonrasında stok yapmak istiyorum.. Sleepy 2 numarasından stoklasam biraz sizce olur mu ? Bana fikir verebilir misiniz?

Merhaba kızlar
Ben yenidoğan yani hemşireye vermek işin Sleepy naturel 1 numara aldım 1 paket aldım 1paket almayı da düşünüyorum. Ama sonrasında stok yapmak istiyorum.. Sleepy 2 numarasından stoklasam biraz sizce olur mu ? Bana fikir verebilir misiniz?
Stok yapmadan önce denemlsn ama en temiz içerikli olan sleepy naturel. Oğluma 18 ay kullandım.
1 numara 1 ay gitti
2 3 numara 4 aya kadar
4 numara 9. Adına kadar
Sonra 5 ve 5+ kullandık.
"Tuvalet iletişimi" 12. Ayda içgüdüsel keşfettim derken 18. Ayda tamamen bezsiz bebek oldu 🎈 darısı isteyen annelere.
Kitabı da var d&r da " tuvalet iletişimi" eğitimi değil karistrmylm

Stok yapmadan önce denemlsn ama en temiz içerikli olan sleepy naturel. Oğluma 18 ay kullandım.
1 numara 1 ay gitti
2 3 numara 4 aya kadar
4 numara 9. Adına kadar
Sonra 5 ve 5+ kullandık.
"Tuvalet iletişimi" 12. Ayda içgüdüsel keşfettim derken 18. Ayda tamamen bezsiz bebek oldu 🎈 darısı isteyen annelere.
Kitabı da var d&r da " tuvalet iletişimi" eğitimi değil karistrmylm
Teşekkür ederim yenidoğan(1) 1 paket almıştım demekki 1 paket daha alsam yeterli olacak ..
2 -3 numara baya alabilirim o zaman . Kaç paket aldığınızı hatırlıyor musunuz peki ?

Teşekkür ederim yenidoğan(1) 1 paket almıştım demekki 1 paket daha alsam yeterli olacak ..
2 -3 numara baya alabilirim o zaman . Kaç paket aldığınızı hatırlıyor musunuz peki ?
Belki sleepy bebeginizde pisik yapacak, mesela ben kullanamamistim

Herkes stokla diyip duruyor . Stoklamışlar ama anlamadım şimdi tabi . Arkadaşım prima almış yenidoğan sonrasında stoklamış memnunmuş. Ama bilmiyorum 🤷‍♀️ tabi ne yapacağımı ..
Tüm hamilelerin ortak sorunu hdjdj
Bende çok düşündüm. Niyetine girdim, sepeti hazırladım. Sonra ya pişik olursa bez iyi gelmezse dedim ve stoklamaktan vazgeçtim. Ben 1 paket prima 1 paket sleepy alacağım doğumda. Hangisi iyi gelirse ondan stoklayacağım. Bezlerin markasından ziyade numara değiştirdikçe sıkması, sızdırması gibi sorunlarda olabiliyormuş. Birde doğuma az kaldıysa bunca zaman beklemişsiniz. Biraz daha bekleyip doğunca daha doğru şekilde alabilirsiniz diye düşünüyorum.

X