Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Bebek-Çocuk Bakıcısı Arayanlar için ilan siteleri

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

Aradığınız bakıcıları nasıl buluyorsunuz?

• Danışmanlık Firmalarından

OY: 6 40,0%
  • Ücretli internet sitelerinden

OY: 0 0,0%
  • Ücretsiz internet sitelerinden

OY: 1 6,7%
  • Eş dost aracılığı ile

OY: 8 53,3%
  • Facebook benzeri sosyal ağlardan

• Diğer

• Ankete Katılan
    15

Bluecns

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2016
16
6
36
Merhaba Arkadaşlar,

Çocuk bakıcısı arayışı çok uğraştırıcı ve maliyetli olduğu için bakıcı bulabileceğiniz birkaç site paylaşacağım.

İlk olarak en garanti ve uğraştırmayan yöntemin Özel istihdam büroları olduğunu belirtmek isterim. Fakat hizmet karşılığında 1 maaş komisyon ödemek zorundasınız.

İlan verip başvuran adaylar arasından seçim yapabileceğiniz ücretli siteler ise İlan ücreti 300-400 tl arasında olup 2 aylık ilan sürecinde ilana başvuru yapan aday cvlerini görebilirsiniz.

1 ay boyunca ilana başvuran yada aday havuzundan 20 aday cvsi yaklaşık 200tl civarında, 3aylık ilan ve 60 aday ise 400tl civarında gold üyelik satıyorlar.

Direk adayları seçip siteye adayın ücretini ödüyorsunuz. Ücretin içinde sitenin komisyon ücreti bulunmaktadır. Genelde saatlik bakıcılar bulunmakta

Ücretsiz bakıcı ilan siteleri ise ;

Site tamamen ücretsiz bir ilan sitesi olup hiç bir ücret almıyorlar. Güvenlik için üyelik sırasında tc ve cep onayı yapıp amaç dışı ilanları kabul etmiyorlar. İlanda süre yok. Verdiğiniz ilana adaylar başvuru yapmak için direk sizi arıyor yada whatsaapdan yazıyorlar. Ücretli sitelere para vermeden önce denemekte fayda var.

Bu sitede tamamen ücretsiz bir ilan sitesi güvenlik için bir bilgi yada kontrol göremedim. Tasarım olarak da çok iyi olmasa da ilan verilebilinir.

Yine ücretsi bir site, verilen ilana başvuranlarla mesajlaşıp iletişim kurabiliyorsunuz. Site danışmanlık sitesine bağlı olduğu için bilgilerinizi kullanma ihtimali var.

Yeni siteler eklenecektir. Umarım işinize yarar

Son düzenleyen: Moderatör:
o Üniversite öğrencisi olan cep harçlığını çıkaracak yaz dönemi boyunca

o Seyahat engeli olmayan aileyle birlikte seyahat edebilecek

o İstanbul dışına zaman zaman çıkılabilir ve başvuranların da seyahat engeli olmamalı

o Çocukları çok seven, sabırlı, hoşgörülü, pozitif, enerjisi yüksek, çocuklara etkinlik yapabilen

o 18/27 yaş arası olmalı

o Sigara kullanmayan

o Asgari ücret / haftada 1 gün izin

o Çalışma saatleri 09:00 – 18:00

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / ÜSKÜDAR KANDİLLİ
İKİZ ERKEK 2 YAŞ ÇOÇUKLAR İLE ETKINLIK BESLENME VB.
SADECE COCUKLAR İLE İLGİLENECEK.
dan ulaşabilirsiniz...

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar;

7 yıl okul öncesi öğretmenliği yaptım şimdi çalışmıyorum iki evladıma bakıyorum. Kendi evimde bakabilecegim evlatlarimdan ayırmadan haftaici 09-17 saatleri arası bebek bakabilirim. İstanbul/ Samandıra da ikamet ediyorum

Bursa nilüfer de haftada 4 gün bakacak bakıcı arıyorum ilgilenenler ulaşsın lutfen saatler 7.30 16.30

Merhaba arkadaşlar, İzmir'de eğitimli, titiz, elit, deneyimli, referanslı, güvenilir, işini seven çocuk, bebek bakıcı ve ev işlerine yardımcı arıyorsanız bana ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

Selamlar,
istanbul küçükçekmece inönü mahallesinde ikamet ediyorum. 6 aylık erkek bebeğime bakıcı arıyorum. ptesi salı çarşamba (home offıce çalışacağım için evde yardımcı olacağım ) perşembe bebek bakıcısı arıyorum. cuma cumartesi pazar ayrıca resmi tatil günlerinde de izinli olacaktır:) ihtiyacı olan kişileri bana yönlendirebilir misiniz ? çok teşekkür ederim

Merhabalar eylülde 19 aylık olacak kızım için İzmir Bornova yada civarında bakıcı arıyorum

Merhaba. 20 aylik ve 2 aylik kizlarima benimle beraber bakacak ve ev islerinde yardimci olacak bakici ariyorum. İstanbul bahçeşehir.

Beykoz kavacik yada civarinda oturan bebek bakicisi ariyorum kendi evimde bakacak haftada 2 gun 8.30 17.00 arasi 2 gunde sabah 8.30 10.00 kadar ilgilenenler bana donus yapalirler

Merhaba. Antalya Çağlayan Fener civarında 2 yaşındaki bebeğim için merhametli, sevecen, Allah korkusu olan bakıcı arıyorum. Kendi evimde bakılmasını tercih ediyorum. Bakacak olan teyzemizin bebeğimin yaşına yakın çocuğu olup onu da yanında getirmesinde sakınca yoktur.

Merhaba Sancaktepe de çalışacak ev temİzliği ve çocuk bakımını iyi yapabilecek
İngilizceyi akıcı konuşabilen
Türkçe de bilen Filipinli bakıcı arıyoruz

Merhaba Arkadaşlar,

Bebek Çocuk bakıcısı arayışı stresli ve çok uğraştırıcı bir iş. Bebeğimizi çocuğumuzu emanet edeceğimiz bir bakıcı bulmak ve ayrıca ona güvenip çocuğumuzu emanet etmek bir anne baba için çok güç bir durum.

Öncelikle evinize bakıcı alma kararı aldıysanız mutlaka online cep telefonunuzdan 7/24 izleyebileceğiniz aynı zamanda kayıt tutan bir kamera sistemi mutlaka kurun. Kameranın her alana hakim olacak şekilde kurulması önemli. Tabi özel alanlar hariç :)) (banyo,wc gibi)

Bakıcı bulmanın bir kaç yolu vardır. Eş dost akraba komşu vb yollarla bakıcı bulunabilir. Daha önce bir komşunuzun çocuğuna bakmış bir bakıcı yardımcı da tavsiye üzerine alıp evinizde çalıştırabilirsiniz. Bakıcı bulmak kadar çalıştırmakta zor arkadaşlar. Gözünüzün arkada kalmaması çocuğunuzun bakıcısıyla anlaşabilmesi uyumu çok önemli. Bu yüzden bakıcı seçerken dikkatli olun ve aciliyetiniz yoksa bence hiç acele etmeyin iyice ölçüp tartın değerlendirin ve içinize sinmeyen bakıcı ile mecbur kalsanız dahi çalışmayın. Bakıcı her ne kadar tanıdık da olsa mutlaka kimlik ikametgah sabıka kaydı gibi evrakları talep edin. Mümkünse basit bir kan testi yatırın, bulaşıcı hastalık varmı yokmu bu konuda içiniz en azından rahat eder. Sonuçta çocuğunuzu emanet edeceksiniz.

Gazete, internet siteleri gibi yerlere ilan verip başvuran adaylar arasından seçim yapabilirsiniz, aynı zamanda ücretli ücretsiz seçenekleride bulunmakta. İlan verince telefon trafiğine hazır olun :)) çünkü işe ihtiyacı olan deneyimli deneyimsiz, ilgili ilgisiz herkes sizi gece gündüz sizi arayacaktır. Görüştüğünüz ve anlaştığınız kişiden mutlaka ikametgah sabıka kaydı, kimlik fotokopisi gibi evrakları istemeyi unutmayın. Umarım istediğiniz bakıcı bulabilirsiniz.

Bakıcı bulmak için bir diğer yol ise İşkur onaylı özel istihdam bürolarıdır. Bakıcı hizmetini buralardan bulmak çok kolay,ancak 1 maaşa kadar komisyon almaktalar.Kriterlerinize en uygun bakıcılarla görüşüyorsunuz ve deneyimli aynı zamanda Cv,sabıka kaydı, ikametgah adresleri ,kimlik kayıtları bulunan kişilerle çalışmış oluyorsunuz. Referans kontrolü yapabiliyorsunuz. Değişim garantiniz var memnun kalınmayan bakıcınızı ücretsiz değiştirme hakkınız oluyor. Hem hızlı hemde daha güvenilir. Tabi burada hizmet alacağınız şirketin gerçekten iş-kur onaylı olup olmadığıdır. İnternet arama motorlarına bebek bakıcısı çocuk bakıcısı yazınca zaten bir çok firma karşınıza çıkacaktır.

iyi forumlar herkese....

X