Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları bebek elbise askısı

pxixrxixl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2006
144
1
46
kızlar bebek askılarını nerelerden buluyorsunuz şöyle cicili bicililerini mesala..nette falan nerelerde var

dün koçtaşta yada migrosta gördüm. ikisi yanyana. birinden çıkıp diğerine girdik. orda gözüme çarpmıştı. ama hangisinde görmüştüm tam hatırlayamadım.

canım ben eminönünden almıştım 6 tane pişman oldum fazla almadığıma şimdi lazım ama aynı kalitede bulamıyor bi yolum düşerse yine ordan alacağım bazı bebek mağazalarındada var

canım ikea da var çok süslü değil ama rengarenk ve de küçük küçük çok güzeller

bak canım bu e- bebek ten bunların bordolarını da ben saten geceliklerimi falan asmak için kullanıyorum:eek: tabi benimkiler büyük askısı

askze7.png

bu da first steps diye bir siteden çok şekeerrrr kız için olanı da var

firststepsgi8.png

acaba diyorum kendim askı yapsam süslesem falan nasıl olur beğendiğim süslü püslü olanlar pahalı en fazla 4 5 tane alınır

Valla ben İkea'dan bir sürü rengarenk aldım. Süslü değil. Düz plastik. Ama rengarenk olunca acaip güzel duruyor. Hemde çok uygundu fiyatı...

ben koçtaşta görmüştüm hamile değilim ama kendime de küçük askı aldığım oluyor. Güzel askılar var hemde rengarenk...

bi milyoncudan almış kocamkaydirigubbakcemile3
çok seker ama lila ve seker pembesı bızdede 30 tane falan var ..
paraya kıyamamış kocam ama kucuk e çok seker bakın derim:lepi:

çok güsel duruyor evet..
Bende aldım cinsiyetimiz daha belli degil ama
Mavi aldım ben sefiom mavi rengi..

bende bi milyoncudan aldım; çok sevimliler. 6 tanesi 1,5 liraya:ecrin_bebek:
düz plastik mavi renk..
elbise asacaksın canım süsü pek gözükmeyecek; renkli minik olsun o kadar para verme bence..

kızlar kipada 12li bebek askısı 3 tl.4 tane beyaz 4 tane mavi 4 tane de pembe.simli ustelik.ben aldım tasiye ederim.

eminonunden aldim... cok aradim ben de cok pahaliydi..
ama benim aldigim yerde 5 li paketi 10 milyona satiyorlardi(diger magazalarda aynisindan 3 tane 16 milyona gordum)
pembe puantiyeli kumasdan fistolu falan cok guzeller

ben de euroflora dan aldım 3 tanesi 7 liraydı...3 mavi 3 beyaz aldım kumaş kaplı...

X