Bebek hediyeliklerim

ipekalanya

Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2014
32
4
Eki Görüntüle 1077451 Eki Görüntüle 1077452 Eki Görüntüle 1077453 Eki Görüntüle 1077454

Merhaba. Forumu uzun zamandır takip ediyorum ancak yeni üye oldum. İnşallah 29 Nisan'da sezeryanla bir bebeğimiz olacak, bütün aile heyecanla onu bekliyor. Minik kızım için, özenle, zevkle hediyelikler hazırladım. Yapması çok zevkli, malzeme temin etmesi çok kolay. Elbette bunların daha profesyonellerini satış yapanlardan almak da mümkün, "ama kendi emeğim olsun" diyenler için, fikir verici olur diye düşündüm. Yorumlarınızı bekliyorum.

:):) çok güzel görünüyorlar ellerinize sağlık.
Tez zamnda yavrunuza kavuşun inşallah mutluluklar :KK16:

Eki Görüntüle 1077451 Eki Görüntüle 1077452 Eki Görüntüle 1077453 Eki Görüntüle 1077454

Merhaba. Forumu uzun zamandır takip ediyorum ancak yeni üye oldum. İnşallah 29 Nisan'da sezeryanla bir bebeğimiz olacak, bütün aile heyecanla onu bekliyor. Minik kızım için, özenle, zevkle hediyelikler hazırladım. Yapması çok zevkli, malzeme temin etmesi çok kolay. Elbette bunların daha profesyonellerini satış yapanlardan almak da mümkün, "ama kendi emeğim olsun" diyenler için, fikir verici olur diye düşündüm. Yorumlarınızı bekliyorum.

çok güzeller ellerine sağlık nereden aldın malzemelerini

Cam kavanoz ve mantar tıpalı şişeler akgunzuccaciye.com

Sticker ve etiketler sizeozelbaski.com (istediğiniz yazı ve resmi bastırabiliyorsunuz)

Püskül, kurdele, nazar boncukları, sepet vb sarf malzemeleri ilkimtoys.com

Draje şeker ve çubuklu akide şekerlerini de internetten aldım ama herhangi bir pastane ya da şekerciden temin edebilirsiniz.

Cam şişelere de johnson's bebe kolonyası doldurdum,mis gibi kokuyor :21:

X