Bebek kıyafeti arıyorum (Yenidoğacak) ÇOK ÖNEMLİ :(

kokunakokuna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2014
35
48
Merhabalar hanımlar Durumu olmayan bir kardeşim için Yeni doğacak bebek için .Bebek kıyafeti vermek isteyen özelden yazabilir mi ? kullanılmış yada kulanılmamış kız yada erkek farketmez şimdiden allah razı olsun. Eğer yardımcı olursanız çok makbule geçeceğinden emin olabilirsiniz .

Merhabalar hanımlar Durumu olmayan bir kardeşim için Yeni doğacak bebek için .Bebek kıyafeti vermek isteyen özelden yazabilir mi ? kullanılmış yada kulanılmamış kız yada erkek farketmez şimdiden allah razı olsun. Eğer yardımcı olursanız çok makbule geçeceğinden emin olabilirsiniz .
cnm merhaba ben cıdden ıhtıyacı olan bırıne gıtsınler ıstıyorum benım de durumum cok daha kotuyken bırcogunu yardım amaclı vermıslerdı ve kullandım hepsını ve mama sandalyesı ve kılıfı dahıl gonderebılırım kargo karsılıgı adres bılgılerını de verırsen gonderebılırım elımde kalanları

Merhaba benimde bir kızım var banada koyafet konusunda yardımcı olabilirseniz cok sevinirim gercekten tek maasla bide kirada oturunca gecinmek zor oluyor

Gercekten cok ihtiyacim var hatta yanlış anlamazsaniz giymediginiz bay bayan kıyafetleri konusinda bile yardinci olabilirseniz cok sevinirim

X