Cilt Bakımı Ürünleri Bebek Kremi Kullandım.Cildim Bebek Gibi Oldu

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

cabik

hayatımda sɹǝʇ nq ʞǝ&#647
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2008
647
0
Arkadaşlar benim cildim yağlı fakat banyodan sonra pul pul dökülür.tek sorunum budur yani.normal bir krem sürdüğümdede çok yağlı oluyordu.1-2 saat sonra tekrar pul pul kuruyordu.
bende yüzümü yıkadıktan sonra sadece saf gül suyunu pamukla dairesel hareketlerle cildime sürüyorum.sonra 5 dk kadar iyice emilmesini bekliyorum.ardından NIVEA BABYnin Nemlendirici Losyon'undan azcık sürüyorum.evet bebek kremi sürüyorum ve cildim bebek gibi oluyor.pul pul olmuyor artık.yüzümü yıkayana kadar nemli ve yumuşacık kalıyor..ben denemek için almıştım çokta memnun kaldım.tavsiye ederim.tabi herkesin cildi aynı değildir unutmayalım...

bende banyodan sonra nemli cildime bebe yağı sürerim dediğin gibi çok güzel YAPIYOR.
kalça bölgesine bol masaj yaparak uygulayınca 2-3 uygulamada selülitlerimi azaltıyor.

bendemi kulansam yani qözcevresinede uyğulayablirmiyiz tüylenme yazmaz demi ciltde tşk şimdiden

Bebe kremini bilmemde bi tane estetisyen bana kendi cildini bebe sabunuyla yıkadığını söylemişti. Normal sabun gibi değilmiş..dEneyen var mı? Bende deniycem..

hanği markanın bebek sabunu peki bende dove kulanıyorum sabun olarak ebbek sabunuiyise bende kulanıırm bide kremini kulanmayı istiyorum baska kullanan varsa bizi bilğlendirsin tşkler şimdiden

Marka olarak hangisi tavsiye edilir bilmiyorum ama niveanınki iyi gibi görünüyodu içinde zeytinyağı vardı yanlış hatırlamıyosam

arkadaşlar nivea falan almayın doktor kontrolünde kullanın cildiniz için kremleri benceeeee mesala yaz kız güneş koruyucu kullanın bioderma nın falan

X