Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Bebek Odasına Eğlenceli Sticker Önerileri

Evmanya_Eski

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2011
436
1
Bu senenin ev modasında en son duvar stickerları açık arayla öndeydi. Evimizin her alanında kullanabilir olmuştuk. Duvarlarımız şenlenmişti. Bebeğimiz odası için de aynı durum söz konusu. Birbirinden şirin duvar stickerlarını bulmak da zor değil artık. Hatta daha da güzelleştiriyor ve sevimli hale getiriyor. Hem uygulaması kolay hem de güzel bu yöntemle evimizin en küçük bireyine ona özel bir oda hazırlayabilirsiniz.
Daha çok sevimli kahramanların moda olduğu dönemi de atlattık bu arada. Özlü sözler, uçaklar, arabalar, kelebekler, geometrik şekiller hava da uçuşuyor. Bana göre çizgi kahramanların dışına çıkılmalı artık. Daha özgün ve yenilikçi olmak bebek odaları için de geçerlidir. Bebeğinizin odasının dekorasyonunda da farklılığa ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.

Devam Etmek İçin Tıklayın.

Aa bunlar şahane,gerçekten bayıldım,ben kızımın odasında sadece dolap ve kapısına barbi,çilekkız gibi stıckerlar almıstım ama duvarda da şahane duruyor bunlar,,,özellikle kız odaları için çiçekler şahane bi fikir,teşekkürler

Rica ederiz:) Aslında daha pek çok fikir bulunabilir. Biraz yaratıcılığı kullanmak yeterli. Ayrıca sitckerları mobilyalarında da kullanabilirsiniz. :)

X