Bebek sahibi olmak

damlacahayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2015
10
2
32
Lütfen bana yardım edin hanımlar. 4 yıldır evliyim ama çocuğum olmuyor. Eşim bu konu da çok israrcı ama sürekli denememize rağmen bebek sahibi olamıyoruz. Eşim özellikle erkek bebek istiyor. Geçen yıl tüp bebek tedavisi gördük fakat başarı sağlayamadık. eşimin spermlerinde sorun çıktı. Ne olur bana bir yol gösterin. Ayrılma noktasına geldik artık. Bildiğiniz, güvendiğiniz bizi hayırlısıyla evlat sahibi edebilecek bir yol var mı?

sorunu eşindeyse seni niye boşama noktasına geldiki?
başkasıyla da evlense sorun kendisinde olduğu sürece yine çocuğu olmaz

Anlatamıyorum eşime. Daha doğrusu onun ailesine anlatamıyoruz durumu. Onlara göre erkekte sorun olamaz. Doktorla bile görüştürdüm kananamı ama ikna olmadı. Çok zor durumdayım. Her gece dua ediyorum bir yol bulabilmek için.

Anlatamıyorum eşime. Daha doğrusu onun ailesine anlatamıyoruz durumu. Onlara göre erkekte sorun olamaz. Doktorla bile görüştürdüm kananamı ama ikna olmadı. Çok zor durumdayım. Her gece dua ediyorum bir yol bulabilmek için.
allah allah o kadar cahil insanlar mı bunlar?
ne demek erkekte sorun olmaz?
bol bol dua et canım rabbim en hayırlı zamanda versin inşallah, vermiyorsa da bir bildiği vardır emin ol.

Bak canim benimde yok ama umudumuzu kesmiyoruz rabbim hic birseyi nedensiz yapmaz eger bir seyin sonunda hayir varsa o is uzar canin cok sìklldiginda benimle konus cunku benden baska seni kimse anlayamaz lutfen icine atma Ben burdayim
m

X