Bebek şampuanı kullananlar

portKa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2023
8
0
26
Büyükler için olan şampunlar yerine bebek şampuanı kullanmak istiyorum çok temiz içerikleri kullanan varmı tavsiye edermisiniz.Almayi düşündüğüm şampuan niveanın 2 si 1 arada bebek şampuanı🤭

Her bebek şampuanı yazan maalesef temiz içerikli değil buna niveada dahil sanırım.
yes parfüm var. Içeriği bozuyo ama durulanabilir olduğundan. Kabul ediliyormuş diyen var. Niveam da niveam çok severim ama saçına yaramadı bebemin. Cansıns beybiden devam biz 🤐

Bebek saç derisiyle yetişkin saç derisi aynı olmadığı için ben bebek şampuanlarının yetişkinlere yaradığını düşünmüyorum. Temiz içerikli ama yetişkinlere uygun zibilyon şampuan var, araştırıp uygun olanını alsanız daha iyi bence.

yes parfüm var. Içeriği bozuyo ama durulanabilir olduğundan. Kabul ediliyormuş diyen var. Niveam da niveam çok severim ama saçına yaramadı bebemin. Cansıns beybiden devam biz 🤐
Benim oğlanın da cildi kıl kuyruk ondan hiç girişmedim parfümlülere falan az daha büyüsün kendisi bulaşık deterjanıyla yıkamaya başlar zaten😁

Doktor bize mustela önermişti iyi de geliyordu ama pahalı 😀

Ben yaklaşık 10 senedir Johnson baby bebek şampuanı kullanıyorum.. Dr tavsiyesi ile başladım alerjik bir bünyem var.. Bebek şampuanların içinde tuz olmadığı için saç derisini çok nazik bir şekilde temizliyor ve saçı yumuşacık yapıyor.. Nivea da kullandım fakat bir Johnsons baby kadar memnun kalmadım alerjimi tetikledi..

Bizim yedi düvel sülale bebek şampuanı ile yıkandı senelerce cilt hastalıklarından ötürü. Bebeğim için mustela konak şampuanından almıştım, bende de biraz egzama vardı. Bir kere kullandım hemen fark etti. Ne çıkar, kullanın gitsin.

X