Bebeklerde uyuz

neslihankadir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2023
41
10
26
Arkadaşları merhaba bebeğim 43 günlük ve uyuz oldu başına gelen varmı nasıl geçti biz yapma ilac kullandık kurudu ama yıne birkaç yerinde cıkmaya başladı yapma ilaca devam edeyimmi acaba şehir dışındayım cildiye doktoruma da danışamadım başına gelen varmı

Arkadaşları merhaba bebeğim 43 günlük ve uyuz oldu başına gelen varmı nasıl geçti biz yapma ilac kullandık kurudu ama yıne birkaç yerinde cıkmaya başladı yapma ilaca devam edeyimmi acaba şehir dışındayım cildiye doktoruma da danışamadım başına gelen varmı
Benim oğlumda 3,5 aylıktı uyuza yakalandık 3.haftamız bitti hala geçiremedik metrin losyon verdi doktor,oda çocuğuma dokundu. Başka bi doktora gittik oda Wilkinson Pomat diye bi krem verdi bu haftada onu sürdüm bekleyip gözlemlicem. Birde Allerset damla verdi. Ayrıca hergün üstünü değiştiriyorum çarşaflarıyla birlikte 60 derecede yıkayıp poşetliyorum. Sonra ütüleyip giydiriyorum umarım bir faydası olur da geçer bi hastalık 🙏🏻😔

Biz sadece yapma ilac kullanıyoruz kweleda verdi baska cildiye söa yapma ilac daha çok işimzie yaradı sizde de vucut ta döküntü varmı bizde kuruyor su an onlar elinde kaldı bi bide mustelanın nemlendiricisini verdi vucudu nemsiz kalmasın diye

Bütün kıyafetlerimizi yıkıyorum su an benim kızımın bitti eşimin kaldı yıkayıp ütülüyorum başka ne yapabilirim fikrim yok😞

3 aydir bu ileti yasayan biri olarak tavsiye verebilirim bende etkili oldu malasef verilen tüm ilaclarin bana faydasi olmasi kwellada ziver kükürt. Vs tedavimi yada yanlis uygulamami benim bütün vucudumu sardi ilaclari almaya devam ediyorum kasintimi aliyor birakmayi denedim inanilmaz kasindim o yuzden alerset alıyorum ama 2 gundur tuzu alip tüm vucuduma peeling gibi bastiriyorum cok yanıyor hatta hepsi kirmizi.kirmizi fışkırıyor ama 3 gundeyim sönmeye basladi gunde 2 kere banyo devam edecegim tuz cok eski uyuz tedavi yontemiymis hayirlisi bakalım 🤲

X